Rugpjūtis, 2013

Itin mobilus Dell nešiojamas kompiuteris

Dell Inspiron 15r serijos nešiojamasis kompiuteris – plonas, lengvas, itin mobilus.

Dell Inspiron 15r serijos kompiuteris, turi 15,6 colių didelės raiškos ekraną, 500GB atminties HDD kietieji diskai, kuri suteiks Jums galimybę praplėsti savo multimedijos biblioteką, saugoti svarbius dokumentus, ar žaisti naujausius žaidimus.

Windows 7 Home Premium operacinė sistema jau yra įdiegta į šį Dell Inspiron 15r serijos nešiojamąjį kompiuterį. Čia rasite ir galingą procesorių, Bluetooth ir naujausią Wi-Fi programą, kurios dėka būsite visada pasiekiami. Bendrauti taip pat galėsite su 1,3 megapikselių vaizdo kamera, kartu su įmintuotu mikrafonu, kuriems yra nebūtinas interneto ryšys.

Galinga, Dell Inspiron 15r serijos kompiuterio baterija, energiją išlaiko net iki 8 valandų ir 7 minučių, net kai arti nėra elektros lizdo, todėl šis Dell Inspiron 15r serijos kompiuteris labai pravartus kelionėse, mokantis, ar daug dirbant biure. Taip pat, šis kompiuteris atgauna išnaudotą energiją labai greit, per 60 minučių, baterija pasikrauna apie 80 procentų.

Skaityti visą straipsnį “Itin mobilus Dell nešiojamas kompiuteris” »

Skrydis Wizzai lėktuvu: kur ir kaip pirkti bilietus, kiek bagažo vežtis

Nepaisant to, ar kelionė buvo ilgai planuota, ar jos idėja gimė spontaniškai – vis vien teks apsvarstyti, kur ir kaip įsigyti bilietus, kiek ir kokio bagažo vežtis. Tai – esminiai dalykai, nuo kurių didele dalimi priklauso kelionės kaina.

wizzairVisų pirma išsirinkime transporto priemonę. Šiandien daug kas į kelionę leidžiasi lėktuvais. Nes tai patogu ir greita. Netgi pigu. Pastarąją galimybę suteikia pigių skrydžių bendrovės. Viena iš tokių – Wizzair oro linijos, skraidančios Vidurio ir Rytų Europos erdvėse. Rinktis šią ar kitą aviakompaniją nuspręsite palyginę:

-bilietų kainas;

-kelionės kryptis ir trukmę;

-bagažo gabenimo taisykles;

-kitas skrydžio detales, reikšmingas konkrečiu atveju.

Išsirinkę, su kuo skrisite, apgalvokite, kokiu būdu rezervuosite bilietus, kaip už juos sumokėsite. Minėta Wizzair oro bendrovė suteikia galimybę bilietus rezervuoti internetu arba telefonu, paskambinus į klientų aptarnavimo centrą. Pirmuoju atveju teks pačiam paplušėti, norint teisingai užpildyti visą pageidaujamą informaciją. O paskambinus telefonu pagalbą suteiks kvalifikuoti specialistai.

Rezervavus bilietus, aišku, būtina už juos sumokėti. Tačiau, Wizzair atveju, vėl yra du keliai: mokėjimas banko pavedimu ar per internetinės bankininkystės prieigą. Atrodytų, koks skirtumas – juk svarbiausia sumokėti. Tačiau skirtumas vis dėlto yra. Jei iki kelionės turite pakankamai laiko ir norite kuo mažesnių finansinių sąnaudų – rinkitės banko pavedimą (jūsų mokėjimas avialinijas pasieks maždaug 5 dienų bėgyje). Tačiau jei jums aktualu kuo greičiau gauti lėktuvo bilietą, verta pasinaudoti internetine bankininkyste, kadangi mokėjimas gaunamas per kelias valandas arba, blogiausiu atveju, kitą dieną. Aišku, šio varianto apmokestinimo tarifai šiek tiek didesni nei pirmojo.

Dar vienas reikšmingas sprendimas ir nelengvas uždavinys – nuspręsti, be kokių daiktų kelionėje tikrai neįmanoma išsiversti. Jei esate „minimalistas“, galbūt jums užteks nedidelio rankinio bagažo, kuris neapmokestinamas papildomai. Kitu atveju Wizzair, už papildomą mokestį, siūlo pasirinkti didesnių gabaritų rankinį bagažą arba net iki 6 vienetų registruoto bagažo. Visgi, gerai apsvarstykite, ko jums tikrai reikės: taip galite ne tik gerokai sutaupyti, bet ir išvengti nereikalingos fizinės apkrovos kelionės metu.