Sausis, 2017

Kompresorius dantisto kabinete

KompresoriaiNors pramonėje naudojami tikrai įvairūs oro kompresoriai, tačiau vieta, kur tikrai nesitikėjote niekada pamatyti kompresorių, gali būti tiesiog jūsų stomatologo kabinetas. Gydytojų, odontologų kabinetuose naudojami medicininiai kompresoriai, kurių pagalba veikia tam tikri prietaisai, pavyzdžiui, dantų grąžtas.

Kuo ypatingi

Kuo gi ypatingi medicininiai kompresoriai, kuo jie skiriasi nuo tų, su kuriais meistrai garaže remontuoja mašinas? Iš esmės, pagrindinis skirtumas yra tas, kad jie atrodo kitaip ir veikia šiek tiek tyliau. Pati kompresoriaus sistema vis tiek išlieka ta pati. Jis suspaudžia oro ir ta oro suspaudimo galia vėliau yra panaudojama kažkokiam mechanizmui veikti. Tačiau kadangi jie stovi ten, kur yra lankytojų, reikia padaryti, kad šie veiktų kiek kitaip. Visas interjeras stomatologo kabinete turi būti patrauklus, negąsdinti paciento. Dėl to medicininiai kompresoriai paprastai yra balti arba mėlyni, atitinkantys išvaizdą bendro stomatologijos kabineto vaizdo. Be to, jie dirba itin tyliai. Aišku, ne taip, kad išvis jų negalėtumėte girdėti. Kartais taip bus, kad būnant pas dantistę iš kažkurio įrenginio girdėsite daugiau garso ir nežinosite, ką tai reiškia. Tai veikiausiai yra kompresoriaus garsas. Taip pat jie turi būti bekvapiai, neskleidžiantys tepalų. Tokie dailūs, švarūs, estetiški ir komfortiški kompresoriai.

Kam reikia

Skaityti visą straipsnį “Kompresorius dantisto kabinete” »

Kaip elektra pakeitė žmonių gyvenimą?

VaricomĮmonės Varicom sprendimai – standartinis pavyzdys, kaip elektra tapusi mūsų gyvenimo dalimi. Šiaip mes net nesusimąstome apie tai, kad be jos nebegalėtume gyventi. Tačiau iš tiesų, pasidairę po Varicom asortimentą, matome, kad čia yra ir generatoriai, ir pakrovėjai, ir kitos energijos ryšio palaikymo priemonės. Jos būtinos tam, kad turėtume elektrą. Elektrą, kuri mums yra įprasta tarsi vanduo ar maistas. Tik matydami visas šias priemones, galime susimąstyti apie tai, kas būtų, jeigu jų neturėtume, jeigu neturėtume pačios elektros. Tad kviečiame pažvelgti į senesnius laikus ir pagalvoti, kaip elektra pakeitė mūsų gyvenimą.

Gyvenimas dieną ir naktį

Elektra mus labiausiai nuo visų išradimų atribojo nuo gamtos. Ji leido mums patiems sukurti didžiausią pažangą ir miestus padaryti nepanašius į gamtą. Miestai staiga tapo šviesos kupinomis vietomis, o gyvenimas juose ėmė skubėti ir dieną, ir naktį. Jeigu gyvenate pinigus taupančioje provincijoje, galbūt žinote, ką reiškia, kai gatvių apšvietimas išjungiamas jau 10 valandą. Tuomet staiga pasijuntate kaip laukinėje gamtoje, nors gyvenate namuose, turite savo aptvertą kiemą. Tačiau šviesa, sklindanti tik įjungus elektrą, yra tai, kas mus iš tiesų labiausiai nuteikia progresyviai, leidžia kažką vadinti civilizacija. Jeigu neturite elektros kabelio, padėti gali kad ir generatoriai. Todėl gyvenimas dieną ir naktį gali būti panašus, kai turi šviesą, kai turi elektrą. Elektros atradimas dėl to itin paspartino gyvenimo tampą, panaikino tas pauzes, esančias mūsų gyvenime tarp dienų.

Automatizuoti darbai ir gamyba

Skaityti visą straipsnį “Kaip elektra pakeitė žmonių gyvenimą?” »