Dantų grožiui – įvairios procedūros

Graži šypsena mus lydi visur: televizija, žurnalo viršeliai, modeliai, aktoriai. Balti ir lygūs dantys tapo daugeliui siekiamybe. Šiuo metu siūlomos įvairios paslaugos tarp kurių randamas ir dantų balinimas lazeriu Kaune, dantų implantai visoje Lietuvoje, estetinis plombavimas ir dar daugelis kitų, jūsų grožiui ir sveikatai skirtų, paslaugų.

Viena iš populiariausių paslaugų – dantų implantavimas. Daugelyje mūsų šalies miestų rasite, kas tai atlieka. http://www.angitia.lt/lt/dantu-implantai-kaune siūlo savo paslaugas Kaune. Patyrę implantologai patars, kas geriausiai jums tiks ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Dabar implantų yra įvairiausių rūšių. Kasmet populiarėja iš tvirto titano gaminami implantai. Galima rinktis sraigtinius. Tai bus mažas varžtelis, kuris pakeičia trūkstamų dantų šaknis. Pats principas yra paprastas, nes varžtelis yra įsriegiamas į žandikaulį. Po trijų mėnesių ar vėliausiai per pusmetį po šios procedūros kaulas įaugs į implanto paviršių. Tuomet galima naudoti jį kaip danties atramą vainikėlio atstatymui. Neretai pasirenkamos kaulo priauginimo procedūros ar atliekamas kaulo priauginimas kaulo pakaitalu. Tai nėra paprastos procedūros, todėl visuomet vertėtų pasikonsultuoti su patyrusiais implantologais.

Ne mažiau populiarus yra dantų balinimas lazeriu Kaune. Galima teigti, kad tai dažnai pasirenkama procedūra. Taip yra dėl to, kad palyginus su kitais balinimo metodais, lazeris savo darbą atlieka greitai. Palyginus tai su kapomis sutaupomas laikas. Namuose galima per 10–14 parų išsibalinti dantis su specialiai pagamintomis ir pacientui pritaikytomis kapomis. Tai atliekama su specialiomis medžiagomis, kurios balina. Norintys greitesnio efekto balina dantis odontologų kabinetuose. Tai atliekama su helio lempomis ir stipriai veikiančiu balinimo geliu. Procedūra trunka apie vieną valandą. Priklausomai nuo dantų ir norimo pasiekti efekto gali prireikti dar kelių procedūrų.

Kaip matome šiuo metu yra įvairiausių būdų tam, kad galėtume džiaugtis gražiais dantimis. Paslaugos teikiamos Angitia.lt ir daugelyje kitų odontologijos kabinetų, klinikose, ir poliklinikose. Pasirinkimas išties didžiulis. Visos paslaugos skirtos turėti ne tik gražius, bet ir sveikus dantis. Nepamirškite, kad pirmiausiai reikia rūpintis tinkama dantų priežiūra, o net ir nedidelius gedimus reikia kuo greičiau sutvarkyti.

Graži šypsena gali labai daug. Tai teikia pasitikėjimo savimi, o jis svarbus bet kurioje gyvenimo srityje. Ne visiems pasisekė turėti gražius ir sveikus dantis, tačiau dabar tai nėra problema, nes odontologų siūlomos įvairios paslaugos padeda turėti tokią šypseną, apie kokią visada svajojote. Šypsokitės nebijodami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *