Gėlės – jūsų namams ir kiemui

Tai, ką mums duoda gamta, yra neįkainojama. Nors žmogaus intelektas išmokė mus įsikišti į daugybę gamtos procesų ir bent iš dalies turėti savotišką kontrolę, mes negalime kontroliuoti klimato, lietaus, saulės kaitros, todėl augalai, grūdai, kurie mus džiugina, visada gali būti laikoma savotiška gamtos dovana. Dekoratyvinė augalija mums labai svarbi, dailinant savo išorinį būsto fasadą. Šiandien pakalbėsime apie bendrovės UAB „Žiežmarių gėlės“ patirtį ir augalus, kuriuos čia galime įsigyti.

UAB „Žiežmarių gėlės“ – ilgalaikiškumas ir patirtis

AugalaiUAB „Žiežmarių gėlės“ savo augalininkystės patirtį vykdo jau ilgiau nei penkiasdešimt metų. Per šį laikotarpį sukrauta patirtis padėjo pažinti daugybę augalininkystės procesų, puikiai vertinti kliento pageidavimus. Bendrovės išaugintus augalus kiekvienais metais galima įsigyti visoje Lietuvoje. Bendrovėje dirbanti komanda – savo darbą puikiai išmanantys specialistai. Kadangi gyvename naujovių ir inovacijų laikais, labai svarbu nuolatos semtis augalininkystės žinių, todėl UAB „Žiežmarių gėlės“ specialistai nuolatos tobulinasi, semiasi patirties iš užsienio augalininkystės žinovų. Bendrovės teikiama produkcija – įvairios gėlės, mažų vazonų gėlės, didelių vazonų gėlės, dirbtinės gėlės, vazos, vazonai, kvapnieji rinkiniai ir kita. Be prekybos augalais įmonė taip pat teikia tokias paslaugas kaip floristo paslaugos (kas ypač svarbu organizuojant šventes, pobūvius, puošiant erdves savo šventėms), augalų pristatymo paslaugos (norimi augalai pristatomi į bet kurią vietą Lietuvoje), gėlių priežiūros paslaugos. Iš tiesų, jeigu neturite laiko rūpintis savo augalais, UAB „Žiežmarių specialistai“ su malonumu laistys ir persodins jūsų gėles visoje Lietuvoje. Tai itin patraukli paslauga didelėms įmonėms, kurios įnirtingai kuria savo fasadą, tačiau stokoja laiko ir išteklių juo rūpintis patiems. Itin inovatyvi paslauga, kurios populiarumas sparčiai auga – augalų nuoma. Turbūt pripažinsite, kad organizuojant tokias šventes kaip įmonės vakarėliai, giminių susiėjimai, jubiliejai bei vestuvės, salės ir lauko terasos dažnai puošiamos gėlėmis. Pirkti augalus žinant kad šie tarnaus jums vos kelias valandas, o paskui taps nebereikalingi – itin neekonomiška, todėl augalų nuomos paklausa auga akimirksniu. Žydinčių gėlių vazonai bei puokštės, kurias galite išsinuomoti iš bendrovės UAB „Žiežmarių gėlės“ nudžiugins jūsų svečius švenčių bei konferencijų metu. Bendrovės atstovai taip pat rūpinasi interjero puošimu. Jeigu atėjusios šventės jums nesužadino šventinės nuotaikos, leiskite tuo pasirūpinti bendrovės UAB „Žiežmarių gėlės“ specialistams.

Dekoratyvinių augalų auginimas ir priežiūra

Dekoratyvinių augalų panaudojimas Lietuvoje itin didelis. Žmonės puošia ne tik savo interjerą, bet ir išorės fasadus, sodina dekoratyvines gėles savo namuose. Nenuostabu – juk labai dažnai individualių namų kiemuose praleidžiamedaug daugiau laiko nei pačiame būste, ypač jei kalbame apie vasaros laikotarpį, kai žmonės mėgsta ilsėtis terasose, pavėsinėse, leisti laiką su šeima gryname ore. Akivaizdu, kad visi nori, jog akis džiugintų tvarkinga, spalvomis bei gyvybe alsuojanti aplinka. Daugelis žmonių sutinka, kad kiemas, papuoštas dekoratyviniais augalais, žymiai jaukesnis nei tuščias. UAB „Žiežmarių gėlės“ didžiuliame medelyne siūlo daugybę rūšių dekoratyvinių medelių, krūmų ir kitokių augalų. Tiesa, specialistai įspėja, kad įsigijus naują augalą ir skubant jį persodinti, reikėtų nepamiršti, kad būtent persodinimo momentu šis yra labiausiai paleidžiamas. Jeigu nesate patyrę konkrečios rūšies augalų sodinimo srityje, būtinai pasikonsultuokite su specialistais, pasidomėkite, kokių žingsnių reikia laikytis, siekiant, kad jūsų įsigytas augalas džiugintų jus ilgai. Taip pat reikia nepamiršti, kad daugelis augalų sudėtingai peržiemoja, todėl kad daugybė jų atkeliauja iš užsienio, kur esti visai kitos klimatinės sąlygos. Būtent todėl turite pasirūpinti teisingu jų apdengimu (jei tai būtina), sezoniškai teisingai apgenėti ir panašiai.

Rekomenduoja klientai

Elona iš Kėdainių rajono – tikra gėlių mylėtoja. Įvairiausi augalai puošia ne tik jos interjerą bet ir namo išorę. Visus augalus moteris įsigyja iš UAB „Žiežmarių gėlės“, kur visada sulaukia puikių patarimų, yra supažindinama su naujovėmis. „Neįsivaizduoju savo gyvenimo be šio grožio ir gyvybės mano namuose“ – teigia moteris.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *