Inžinerinių tinklų tiesimo specifika

Naujo namo statymas susideda ne tik iš pamatų liejimo, pastatymo, išorinės ir vidinės apdailos atlikimo ir stogo uždengimo. Labai svarbu, kaip išvedžioti ir paruošti inžineriniai tinklai, tiek lauke, tiek viduje.

Kokios yra inžinerinių tinklų sistemos?

Inžineriniai sprendimaiStatinio viduje inžinerinius tinklus sudaro kondicionavimo sistemos, elektros išvedžiojimo sistemos, šildymo sistema. Taip pat tokiems tinklams priskiriama nuotekų valymo bei vandentiekio sistema. Lauke, tuo tarpu, tokius inžinerinius tinklus papildo lietaus vandens nuvedimo sistema, elektros linijos, šildymo įrenginiai, nuotekų šalinimo talpos ir vamzdžiai. Statant pastatą sklype, kuriame nėra išvedžiota jokių komunikacijų, svarbu su specialistais parengti projektą, įvertinti sąnaudų kiekį, reikiamą apskaičiavimą, aptarti medžiagų kiekį, galimas sąnaudas, tinkamai įvertinti kaštus, visada pasiliekant rezervą, kad dabus pabaigus nereikėtų išsigąsti, jog išlaidų suma yra didesnė. Svarbu, kad projektą užsakovas išsinagrinėtų su rangovais atidžiai ir atsakingai, įvertintų kievieną punktą ir sutiktų su visomis sąlygomis, kad inžinerinių tinklų tiesimo metu nebūtų nesklandumų ar nesutarimų po darbų. Taip užsakovas turėtų įspėti aplink gyvenančius, jeigu tokių yra, apie kurį laiką vyksiančius kasinėjimo ir statbos darbus, galimas dulkes ir triukšmą. Savo ruožtu bendrovė, kuri šiuos darbus planuoja atlikti, turi dirbti kokybiškai, planuotis savo laiką, kad aplink gyvenantiems asmenims, taip pat ir užsakovui, tektų patirti kuo mažiau nepatogumų. Bendrovė „Projektų srautas“ atlieka įvairaus tipo statybinius darbus, tarp jų – inžinerinių tinklų projektavimą, statybą, tiesimą ir remonta. Bendrovė savo veiklą vykdo jau ne ilgai, bet per trumpą laiką jau spėjo užsiitrnauti gerą vardą rinkoje. Bendrovė dirba su trijų kategorijų projektais – sudėtingais statiniais, ne ypač sudėtingais ir nesudėtingais. Įmonė orientuojasi į ilgalaikį bendradarbiavimą su užsakovais, todėl siekia visada rasti susikalbėjimą, skatinti užsakovų norą tartis ir konsultuotis. Tai labai svarbu, ypač kai ateityje tenka vykti prižiūrėti ar remontuoti inžinerinių tinklų. „Projektų srautas“ siekia sukurti gerą įspūdį, kad užsakovas bendrovei patikėtų ne tik suprojektuoti ir tiesti inžinerines sistemas, bet ir metams bėgant jas prižiūrėti. Nesvarbu, ar tai būtų vidinių tinklų darbai, riekalingos remontuoti dalys, tokios, pavyzdžiui, kaip vandentiekio tinklų dalių sifonai, siurbliai ir šildytuvau, ar išorinių inžinerinių tinklų dalys, bendrovė pasirūpins, kad jos atlikti darbai palengvintų jūsų buitį ir užtikrintų ilgalaikį tarnavimą jūsų poreikiams. Padėję bendradarbiauti su šia komanda, visada galėsite būti tikri, kad esant gedimams ir nesklandumams, jie bus pašalinti greitai, nes apie savo suprojektuotus darbus specialistai žino viską ir tokiu atveju nereikia papildomų kasinėjimų tyrimams daryti.

Šiek tiek patirties su UAB "Projektų srautas"

Tomas iš Šiaulių nusipirko sklypą naujai formuojamoje gyvenvietėje, kur jokie išoriniai inžineriniai tinklai nebuvo nutiesti. Išgirdęs iš pažįstamų rato itin gerus atsiliepimus apie bendrovę „Projektų srautas“, kreipėsi į juos. Reikėjo suprojektuoti viską, pradedant vandentiekio, nuotekų sistemomis, telekominikacijomis, elektros tiekimu, kanalizacija, baigiant laistymo sistemomis. Gyventojų aplink nebuvo, tik siauras, gana dažnai pravažiuojamas žvirkelis. „Pats aš supratimo apie šiuos dalykus neturiu ir nenusimanau, tiesiog norėjau, kad viskas būtų gerai ir kokybiškai atlikta, nesukeliant problemų nei man, nei nekliudant žvirkeliu pravažiuojantiems“- pasakoja vyras. Jį sužavėjo didžiulis dėmesys klientui, įsiklausymas į jo poreikius, taip pat stengimasis derinti kiekvieną savo sprendimą su klientu. Projektuojama buvo atsakingai, kruopščiai, tačiau gana sparčiai, o ir patys fiziniai darbai prasidėjo netrukus. Sužavėjo ir tai, kad pasamdžius šią komandą, nereikėjo rūpintis dėl papildomų žmonių samdymo – buvo pasirūpinta viskuo, iki vejos ir apželdinimo pažeidimų ištaisymo. Tomas patikina, kad džiaugiasi, jog bendradarbiauja su šia įmone ir, kad ateityje prireikus, vėl galės į juos kreiptis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *