Itin mobilus Dell nešiojamas kompiuteris

Dell Inspiron 15r serijos nešiojamasis kompiuteris – plonas, lengvas, itin mobilus.

Dell Inspiron 15r serijos kompiuteris, turi 15,6 colių didelės raiškos ekraną, 500GB atminties HDD kietieji diskai, kuri suteiks Jums galimybę praplėsti savo multimedijos biblioteką, saugoti svarbius dokumentus, ar žaisti naujausius žaidimus.

Windows 7 Home Premium operacinė sistema jau yra įdiegta į šį Dell Inspiron 15r serijos nešiojamąjį kompiuterį. Čia rasite ir galingą procesorių, Bluetooth ir naujausią Wi-Fi programą, kurios dėka būsite visada pasiekiami. Bendrauti taip pat galėsite su 1,3 megapikselių vaizdo kamera, kartu su įmintuotu mikrafonu, kuriems yra nebūtinas interneto ryšys.

Galinga, Dell Inspiron 15r serijos kompiuterio baterija, energiją išlaiko net iki 8 valandų ir 7 minučių, net kai arti nėra elektros lizdo, todėl šis Dell Inspiron 15r serijos kompiuteris labai pravartus kelionėse, mokantis, ar daug dirbant biure. Taip pat, šis kompiuteris atgauna išnaudotą energiją labai greit, per 60 minučių, baterija pasikrauna apie 80 procentų.

HDMI ir VGA jungčių pagalba galėsite prijungti savo Dell Inspiron 15r serijos kompiuterį prie televizoriaus, ar vaizdo projektoriaus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *