Kad kompiuteriai veiktų ilgiau

Gyvenant Londone, nuolat susiduri su labai skirtingais žmonėmis, iš kurių dažnai girdi klausimus, tarkime, kur yra computer repair, computer repair near me. Tai klausimai, kurie nuskamba desperatiškai, kada laptop repair London, laptop repair jau yra gyvybės ir mirties klausimas. Niekada nėra sunku parodyti, kurioje pusėje yra kompiuterių taisykla. Tačiau argi ne geriau būtų anksčiau, dar prieš kylant pirmosioms problemoms, žmogui pasakyti, kur jam gauti tą pagalbą, kad nereikėtų vėliau nešti kompiuterio taisyti. Kokia ta pagalba? Tai – prevencija kompiuteriui, saugus jo naudojimas, kad šis tarnautų ilgiau. Kaip išsaugoti savo kompiuterį ilgiau gyvybingą ir veikiantį? Keletas patarimų jums.

Tausokite kompiuterio bateriją

Remontas kompiuteriųPirmas patarimas yra tiesiog kompiuterio bateriją. Kai kurie žmonės, turintys nešiojamus kompiuterius, paprasčiausiai nežino kai kurių saugaus kompiuterio naudojimo taisyklių. Gal niekada nebūna skaitę, gal niekas niekada nebūna apie tai nieko sakę. Taigi, su kompiuterio baterija viskas yra labai paprasta. Jeigu jūs norite, kad ši veiktų ilgai, jeigu norite, kad ją būtų galima naudoti kelis metus, o ne kelis mėnesius, patariama jos be reikalo neišjungti iš elektros lizdo. Galima įsivaizduoti vienkartinių indų pakelių, kuriame yra 100 šaukštelių. Jeigu kaskart imsite vis naują šaukštelį, o ne naudosite tą patį, šaukšteliai pasibaigs. Taip yra ir su baterija – jeigu įjungus ją laikysite kuo ilgiau ir neišjungsite per naują, tai turėsite ją ilgiau tarnaujančią.

Neišjunkite kompiuterio be reikalo

Panašių dalykų yra ir su pačiu kompiuterio naudojimu. Jums reikėtų pasistengti niekada be reikalo neišjungti kompiuterio, ypač Lenovo Think Pad ir kitų, turinčių nedidelę vidinę atmintį. Nešiojami kompiuteriai yra ne stacionarūs PC, ir jie nėra pritaikyti tokiam dažnam išjunginėjimui kaip kad kasdieniniam. Tai, ką turite daryti su kompiuteriu, tai paspausti SLEEP mygtuką ir leisti jam užmigti. Perkrauti kompiuterį verta tik tada, kai jis ima akivaizdžiai strigti, jo funkcijos susipainioja, kai to reikalauja operacinės sistemos atnaujinimai arba naujos programos įdiegimas.

Valgykite virtuvėje

Skamba kaip absurdas, bet iš tiesų labai dažnai į taisyklą ateina žmonės, kurių kompiuteriai neveikia vien dėl to, kad ilgą laiką jie leido ant virtuvės stalo arba paprasčiausiai darbo kambarys buvo paverstas virtuve. Jeigu norite sveiko kompiuterio, laikykite kuo atokiau nuo jo visus maisto produktus, ir ypatingai – skysčius. Atsikratykite įpročio su kavos karštu puodeliu ir kompiuteriu ant kelių pradėti dieną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *