Kaip išsirinkti patikimą skalbimo meistrą į namus

Kuomet reikalingas skalbimo masinu taisymas, veikiausiai į namus kviečiame nepažįstamą žmogų – skalbimo mašinų meistrą. Ir tikimės, kad jis padarys stebuklus. Tačiau, prieš kviečiant, jis turi praeiti mūsų pasitikėjimo testą ir mums įtikti arba ne. Kaip mes renkamės skalbimo mašinų meistrus, arba kaip reikėtų?

Feisbukas – sielos veidrodis

Mergina prie skalbimo mašinosKą pirmiausia reikėtų patikrinti, kai renkatės, kurį meistrą pasikviesti į namus? Manote, kad pirmiausia reikia pažiūrėti jo darbų portfolio? O gal jo interneto svetainę? O gal metinę įmonės apyvartą? Iš tiesų, jums pirmiausia reikėtų patikrinti to žmogaus feisbuką, kad ir kokį meistrą kviečiatės – sutaisyti skalbimo mašiną, šaldytuvą ar santechniką. Tai visais atvejais vis tiek yra kažkoks nepažįstamas žmogus, kuris atvyksta pas jus. Todėl turite rinktis tokį, kuris jums atrodytų ir būtų malonus. Kuris jums patiktų ir iš matymo, ir iš užrašų. Sielos bendraminčio neieškokite, tačiau visgi pažiūrėkite, ar jo veikla nerodo kažkokios agresijos įtartinos ar kitų baisių dalykų.

Svetainė irgi šį tą pasako

Kai jau pasižiūrėsite į žmogaus feisbuką ir jums pasirodys patikimas bei normalus, tuomet žiūrėkite aišku ir į svetainę. Jeigu ji dar ir kokybiškai sukurta – tai labai gerai. Reiškia, čia rimtai tuo užsiimantis žmogus, kuris visgi norės jums padėti viską daryti ir galės sutvarkyti skalbimo mašiną.

Ieškokite žmonių atsiliepimų

Tačiau jūs dar nežinote, kaip jis dirba. Ar patikimai sutaiso skalbimo mašiną, ar tik pakrapšto, simboliškai kažką pakeičia, o skalbimo mašina lieka iš tiesų nepakitusi – kaip neskalbė, taip neskalbia. Taigi, verta paieškoti internete žmonių atsiliepimų. Jeigu nieko nerandate – didelė tikimybė, kad viskas gerai. Jeigu randate kažką blogo: gali būti, kad tai tiesiog žmonės, kurie iš tiesų turi daug problemų. Kad tai žmonės, kurie kažką negerai sutvarko. Juk visada, kada viskas gerai, pasidžiaugiame ir patylime. Na o kuomet kažkas negerai, tada nenutylime: dedame internete į šuns dienas iš visų jėgų, kaip tik pajėgiame.

Nekvieskite žmonių, apie kuriuos nieko nepavyksta sužinoti

Galiausiai, kai jau nutarėte kviesti vienintelį meistrą, kurio kontaktus gavote, tačiau apie kurį šiaip nieko nerandate… Dar pagalvokite Gali būti, kad tiesiog geriau išsikviesti meistrą iš kito miesto, sumokėti brangiau. Būkite ne vieni namuose, kai kviečiate, apie kainą kalbėkite iš anksto. Tuomet viskas bus gerai. Svarbiausia į meistrus žiūrėti kaip į eilinius žmones.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *