Kaip išsirinkti tinkamą šunų maistą?

Išsirinkti tinkamą maistą savo kailiniams draugams gali būti nelengva užduotis. Rinkoje yra tiek daug pasirinkimų, todėl gali būti sunku nuspręsti, kuris maistas yra geriausias jūsų šuniukui. Tačiau atlikę šiek tiek tyrimų ir įgiję žinių, galite užtikrinti, kad jūsų šuniukas gautų reikiamą maistą. Galima rinktis iš daugybės skirtingų šunų ėdalo rūšių – nuo traškių žvynelių iki drėgnų konservų. Žinodami kiekvienos rūšies privalumus ir trūkumus, galite priimti pagrįstą sprendimą. Taip pat labai svarbu suprasti savo šuniuko mitybos poreikius, nes skirtingų veislių šunims reikia skirtingos mitybos. Pasirinkus tinkamą maistą, jūsų šuniukas turės energijos, reikalingos bėgioti, žaisti ir išlikti sveikas. Taigi panagrinėkime, kaip pasirinkti tinkamą maistą savo geriausiam draugui.

LendaSvarbu pasirinkti tinkamą šunų maistą savo šuniui. Jūsų šuns sveikatai įtakos turi maistas, kurį jam parenkate. Nuo mitybos priklauso jų odos būklė, energijos lygis ir tai, kaip dažnai jiems reikia lankytis pas veterinarą. Gali atrodyti, kad tai sunki užduotis, tačiau yra keletas paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad būtumėte tikri, jog savo šuneliui parinksite geriausią maistą. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia padaryti prieš renkantis ėdalą šunims, yra įvertinti savo šuns mitybos poreikius. Kiekvienas šuo yra skirtingas, todėl svarbu išsiaiškinti, ko reikia jūsų šuneliui. Kai kurie šunys yra linkę į alergijas, o kitiems reikia papildomų maistinių medžiagų.

Šunų ėdalo tipai

Šunų maistas būna įvairių rūšių ir prekinių ženklų. Vieni iš labiausiai paplitusių yra sausi granulės, kitų rūšių granulės, drėgni konservai ir pusiau drėgnas maistas maišeliuose. Apžvelkime kai kuriuos skirtingus esamus šunų maisto tipus: – Sausas granules – šio tipo šunų maistas gali būti įvairių skonių, o jo kaina gali skirtis. Kibliai yra puikus pasirinkimas šuniukams ir vyresniems šunims, kurie gali turėti dantų problemų. – Kitų rūšių kibinai – yra daug kitų rūšių kibinų, pavyzdžiui, kibinai be grūdų. Jų būna įvairių skonių ir kainų, be to, jie gali būti tinkamesni alergiškiems šunims. Lenda – kokybiškas maistas šunims.

Suprasti savo šuns mitybos poreikius

Svarbu suprasti savo šuniuko mitybos poreikius, kad galėtumėte parinkti jam tinkamą maistą. Skirtingų veislių šunims reikia skirtingos mitybos. Norėdami padėti nustatyti geriausią dietą savo šuneliui, galite pasinaudoti toliau pateikta mitybos poreikių lentele. Iš jos sužinosite, kokių maistinių medžiagų reikia jūsų šuniui, kad išliktų sveikas, taip pat kokių maistinių medžiagų reikėtų vengti. – Baltymai – baltymai naudojami raumenims, odai ir audiniams formuoti ir atkurti, taip pat šuns imuninei sistemai palaikyti. Aktyvesniems šunims bus naudinga, jei jų racione bus daugiau baltymų. – Riebalai – Riebalai naudojami energijai gaminti ir šuns kailiui bei odai palaikyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *