Kaip nuvalyti senus turėklus

Jeigu jūsų namuose yra seni Vidalsta tureklai arba kokie nors kiti seni turėklai, bent kartą metuose reikėtų juos nuvalyti. Galbūt jūs ir taip juos valote įprasto tvarkymosi metu, tačiau bent kartą nuvalykite juos taip, kad žinotumėte – čia buvo atliktas generalinis tvarkymasis.

Nusiurbti

LaiptaiPirmas dalykas, kurį reikia padaryti – tai tiesiog nusiurbti senas dulkes ir nešvarumus, kad turėklai būtų nuvalyti sausu būdu. Vidalsta tureklai, kaip ir visi kiti pasaulio turėklai, nėra tik vientisa plokštė. Turėklai susideda iš daugybės atramų, kurios kiekviena gali apdulkėti, bėgant laikui. Jeigu turėklai yra apleistame pastate – juo labiau. Tad norėdami užtikrinti švarą, reikia pasistengti siurbti visus kraštelius, aplink visus turėklų strypus. Nesvarbu, ar jie mediniai, metaliniai ar keramikiniai, ant jų kaupiasi dulkės. Dėl ko pirmiausia siurbiame? Dėl to, kad tai užtikrina švarinimą tokiu būdu, kada mums nereikia sušlapinti dulkių ar kažkokių kitų nešvarumų. Mat sušlapinus sausus nešvarumus mes patys savomis rankomis pasigaminsime teplionę.

Nušluostyti pagrindines dalis

Antroji užduotis – švariai nušluostyti drėgna šluoste pagrindines turėklo dalis. Jos bus viršuje, apačioje, o taip pat bus ir tie minėtieji stipinai. Šluostyti reikėtų drėgna, bet ne persunkta šluoste, galima naudoti ir kokį nors natūralesnį valiklį. Kita vertus, jeigu šie turėklai yra ne kokioje anglių šachtoje, tai pilnai pakaks tiesiog vandeniu sudrėkintos mazgotės ar šluostės. Verta kartu temptis kibirėlį šilto vandens ir jame vis šluoste išskalauti ir išgręžti, kad valymas būtų tikrai su švaria šluoste, o ne jau supurvinta.

Valyti kampus ir kraštelius

Nuvalius pagrindines dalis, jums teks labai gerai įsižiūrėti į visus plyšius, kampus ir medienos sujungimus. Nešvarumai tikrai mėgsta kauptis ten, kur juos sunkiausia pašalinti, bet jūsų darbas ir turėtų būti būtent tai padaryti. Naujas ir švarus daiktas kaip tik pasižymi tuo, kad sunkiausiai prieinamose vietose kaupiasi nešvarumai ir ten jau seniai būna. Tad jeigu jūs sugebėsite juos pašalinti, jūsų turėklai ir vėl atrodys kaip nauji. Blizginti verta tokius turėklus, kurie pagaminti iš paviršiaus, kurį blizginant matosi rezultatas.

Raktažodžiai: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *