Kaip rasti tinkamą psichologą?

Prieš pradėdami ieškoti naujo psichologo, pirmiausia įsitikinkite, kad iš tikrųjų esate pasirengę keisti savo gyvenimą. Galbūt jus jaudina mintis susirasti naują psichologą, bet ar iš tikrųjų esate pasirengę kažką keisti? Jei gyvenime jaučiatės labai prislėgtas, galbūt galvojate apie konsultacijas, kad bandytumėte rasti greitą išeitį iš dabartinės situacijos. Galbūt jums būtų prasmingiau patiems keisti savo įpročius, o ne laukti, kol tai už jus padarys terapeutas. Jei gyvenime jaučiatės labai prislėgtas, galbūt galvojate apie konsultavimą, norėdami rasti greitą išeitį iš dabartinės padėties. Galbūt jums būtų prasmingiau keisti savo įpročius, o ne laukti, kol tai už jus padarys terapeutas. Kai būsite pasiruošę keisti savo gyvenimą, galėsite rasti tinkamą konsultantą ar psichologą, kuris jums padės. www.psichologas.org ir gera savijauta.

PsichologaiJei ieškote naujo konsultanto ar psichologo, kuris padėtų jums išspręsti konkrečią problemą, įsitikinkite, kad tą problemą nuodugniai ištyrėte. Įsitikinkite, kad suprantate, kaip ta problema veikia gyventojus. Įsitikinkite, kad suprantate, ką apie problemą sako dabartiniai moksliniai tyrimai. Įsitikinkite, kad suprantate teorijas, kurios šiuo metu naudojamos problemai paaiškinti. Įsitikinkite, kad suprantate, kokios problemos šiuo metu tiriamos siekiant rasti jų sprendimo būdus. Problemų tyrimas padės jums rasti jums tinkamą konsultantą ar psichologą. Tai taip pat padės jums geriau suprasti savo problemas ir tai, kaip jos jus veikia.

Labai lengva pasinerti į idėją rasti jums tinkamą konsultantą ar psichologą. Aplink psichologiją yra tiek daug informacijos ir triukšmo, ir daugelis žmonių psichologus laiko visų savo problemų sprendimu. Deja, daugelis psichologų nėra kvalifikuoti padėti jums spręsti jūsų problemas ir tiesiog nori pasipelnyti iš jūsų bėdų. Prieš susitikdami su bet kuriuo potencialiu psichologu, skirkite laiko pasidomėti jo elgesiu ir raudonų vėliavų požymiais. Ar žmonės nuoširdžiai suinteresuoti jums padėti? Ar jie skiria dėmesio ir užduoda klausimus, susijusius su jūsų gyvenimu? Kiek jie ima pinigų ir ar jie yra pagrįsti?

Susiaurinę galimų psichologų ar konsultantų sąrašą, būtinai paprašykite rekomendacijų iš šeimos narių ir draugų, kuriais pasitikite. Įsitikinkite, kad kreipiatės į žmones, kurie gali jums pasakyti ne tik vardą. Pasiteiraukite, kaip jie patenkinti savo patirtimi su psichologu ar konsultantu ir kokių pasiūlymų jie galėtų pateikti kitiems žmonėms. Suraskite žmonių, kurie galėtų padėti jums rasti tinkamesnį. Būtinai paprašykite draugų ir šeimos narių pagalbos, nes jie geriausiai jus pažįsta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *