Kaip rinktis baidarių maršrutą Vilniuje?

Vis dažniau žmonės nusprendžia plaukti baidarėmis Vilniuje ir džiaugiasi tokiu pasirinkimu. Interneto svetainėje www.vilniaus-baidares.lt galima sužinoti apie tokias paslaugas daugiau informacijos. Jeigu norite rinktis maršrutą ir plaukti baidarėmis, tačiau nežinote, kas svarbu, tai metas apie tai sužinoti daugiau.

BaidarėsŠiuo metu plaukti baidarėmis yra labai populiaru. Vieni maršrutai yra populiaresni, o kiti rečiau pasirenkami. Jeigu domina populiarus maršrutas, tai gali būti pasirenkamas plaukimas Nerimi. Čia galimi įvairūs pasirinkimai. Pavyzdžiui, galima rinktis kelių valandų pramogas plaukiant apie 15 km. Maršrutas prasidės nuo Verkių seniūnijoje esančių Ožkinių ir bus plaukiama iki Baltojo tilto pievos. Taip pat galima rinktis ir ilgesnės trukmės maršrutus. Kai kurie mielai renkasi plaukimą nuo Verkių malūno ir plaukia baidarėmis iki Baltojo tilto. Tai maršrutas trunkantis dar trumpiau, nei pirmasis. Plaukimas trunka apie pora valandų ir yra nuplaukiama apie 10 km. Šiek tiek ilgesnis maršrutas bus plaukiant nuo Baltojo tilto iki Stirnių. Plaukti reikės apie 15 km ir toks plaukimas bus iki 6 val. Taip pat yra ir dar ilgesni maršrutai. Vienas iš jų trunka apie 33 km ir plaukiama iki 8 val. O norintys dar ilgiau plaukti, turėtų rinktis plaukimą nuo Baltojo tilto iki Vienio. Toks plaukimas jau truks iki 10 val. ir bus nuplaukta apie 55 km.

Kai kurie žmonės nori plaukti visą savaitgalį ir jiems taip pat bus iš ko rinktis. Reikia žinoti, kad plaukimas Nerimi galimas ir dvi dienas. Plaukimui reikės pasirinkti vieną iš dviejų galimų pasirinkimų. Vienas iš jų yra toks, kad plaukiama bus nuo Buivydiškių iki Baltojo tilto. Plaukimas bus maždaug 65 km. Dar ilgesnis plaukimas laukia tų, kurie renkasi plaukimą nuo Baltojo tilto ir jų plaukimas baigiasi po maždaug 70 km Kernavėje.

Renkantis, kuris plaukimas yra tinkamas, reikės įvertinti savo fizinį pasirengimą ir rinktis atsakingai. Pagalvokite, ko tikitės iš plaukimo ir ką norite pamatyti. Siūloma peržiūrėti skirtingų maršrutų nuotraukas ir skaityti jų aprašymus, kad galima būtų pasirinkti tinkamai. Be to, visuomet galima kreiptis pagalbos pas baidarių nuomotojus, kad jums patartų ką rinktis, o ko geriau nesirinkti. Jūsų pasirinkimas priklauso ir nuo tų, kurie plauks kartu, todėl labai gerai įvertinti visų plaukiančių žmonių fizinį pasirengimą ir ištvermę, kurios gali prireikti ilgiems maršrutams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *