Ko reikia pelningam verslui

Pelnas dirbantiemsKo reikia, kad verslas būtų pelningas? Apie tai prirašyta daug knygų, tačiau stebuklingo rakto nėra. Yra tik visuma tam tikrų veiksmų, kurie leidžia dirbti ir stengtis taip, kad galėtum išspausti maksimalų rezultatą.

Mąstymas: tikėkis geriausio, ruoškis blogiausiam

Galbūt nebūtinai iškart bus pelningas verslas, kuris turės atsargumo strategijas, tačiau jis bent jau bus protingas. Mes mėgstame pradėti kažką daryti, varomi vidinės jėgos, tikėjimo, kad kažkas pavyks. Tad jeigu į savo naują verslo idėją iškart žiūrėsite visiškai skeptiškai ir galvodami, kad niekas nepavyks, ir kad reikia pasiruošti tokiam nepavykimo scenarijui, tuomet net nepradėsite. Tiesa yra tokia, kad tikrai prieš pradedant reikia išanalizuoti, kas būtų, jeigu būtų, ir tada įvertinti, ar su tokia rizika ir perspektyva norite to imtis. Tačiau tikėjimas privalo išlikti – tik jis ir bus jūsų vedlys į priekį. Bet užsimerkus arba su rožinias akiniais eiti į verslą, tai kaip eiti į ugnį – labai pavojinga. Būtinai turite turėti rizikos valdymo planą, galvoti ir apie blogiausią, ne tik apie geriausią.

Idėja

Sunku pasakyti, su kokia idėja gausis tikrai pelningas verslas. Mat labai daug ką lemia jos išpildymas. Pažvelkime į kokias nors kasdienines parduotuves: maisto prekių, drabužių, daiktų. Atrodo, nėra nieko tokio unikalaus, jų idėjos labai paprastos, tačiau vienos parduotuvės bankrutuoja ir išnyksta kaip dūmas, neblaškomas vėjo, kitos išlieka ilgai ir klesti. Viskas priklauso nuo jų valdymo. Tačiau, kad valdyti būtų smagu, rekomenduojama pasiimti tokią idėją, kuri jums tikrai patiktų. Tada visada dirbti toje srityje bus tikrai labai smagu.

Strategija

Kaip jau ir minėjome – be strategijos neapsieisite. Būtų galima visą knygą rašyti, kokia turi būti strategija. Tačiau svarbiausia, visada ją turėti kaip savo bibliją, ir kartais neatmesti galimybės ją sukritikuoti, leisti dalykams vykti taip, kaip jie turi vykti, įsileisti naujas idėjas. Įvaizdis ir komunikacija, beje, turėtų būti labai svarbi jūsų strategijos dalis, nes žmonės dažniausiai perka įvaizdį ir reklamą, įspūdį, kuris ir yra parduodamas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *