Koks turi būti maistas šunims

Ko gero daugelis sutiks, kad norint turėti sveiką, gyvybingą ir energingą augintinį, nepakanka tik paprasto sauso ėdalo. Maistas sunims turi būti visavertis, praturtintas vitaminais ir mineralais. Jeigu renkatės paprastesnės sudėties maistą, svarbu papildomai augintiniu duoti vitaminų, mineralų, papildų, kad būtų užtikrinta gera jo kailio, kaulų beisąnarių būklė. Kalcis ypač svarbus augantiems šunims bei vyresnio amžiaus augintiniams. Šiandien plačiau pakalbėsime apie bendrovę UAB Vetfarmas – jau daugybę metų pirmaujančią pašarų, veterinarinės medicinos preparatų, medicininių reikmenų naminiams gyvuliams, smulkiems gyvūnams prekyboje.

Sveikesni gyvūnaiUAB Vetfarmas komandoje – beveik keturiasdešimt darbuotojų, nuolatos besitobulinančių, keliančių savo kvalifikaciją, kad klientams būtų suteiktos aukščiausios kokybės konsultacijos. Bendrovė atstovauja geriausius Europoje ir pasaulyje pašarų, vaistinių preparatų gyvūnams ir įvairiausių produktų gamintojų prekinius ženklus. Parduodamas populiariausias maistas sunims čia yra Josera gamintojo. Šie pašarai praturtinti maistinėmis medžiagomis ir vitaminais, parduodami įvairaus svorio pakuotėmis ir yra skirti įvairaus dydžio šunims. Be to, šis pašaras labai tinka tiems, kurie pasižymi jautresniu skrandžiu, netolerancija tam tikroms medžiagoms, kurių pasitaiko pigiuose, populiariausiuose pašaruose šunims.

Ponia Eldyva iš Vilkaviškio Josera pašarus internetu užsisako jau ne vienerius metus. Moteris augina auksaspalviusretriverius, kurie, ne paslaptis, vyresniame amžiuje susiduria su sąnarių ir kaulų problemomis. Moteris ilgai ieškojo, koks šunų ėdalo gamintojas galėtų pateisinti jos ir jos augintinių lūkesčius bei sustiprintų šuns kaulus bei sąnarius. Po daugybės bandymų atradus Josera – nusivilti neteko. Jaunesniems augintiniams Elvyda perka Josera Active, turintiems jautresnį skrandį – Josera Sensitive, tuo tarpu vyresnieji Elvydos retriveriai pasigardžiuodami renkasiJosera Balance. Moteris ypač vertina savo augintinius, todėl jų dietą praturtinta ir virta mėsa bei mineralais šunims.

Daugelis gyvūnų organizacijų atstovų ir veterinarų primena, kad visai nesvarbu, kokia jūsų šuns veislė ir kaip skaniai jis valgo jam perkamą sausą ėdalą – jeigu šio sudėtis skurdi ir kokybė prasta, su laiku matysite, kokią žalą tai daro gyvūno kailiui, kaulams bei sanariams. Tai gali turėti neigiamos įtakos jo energingumui, nuotaikai. Jeigu finansai neleidžia gyvūnui nupirkti visaverčio įdalo, pasistenkite kas dieną dubenėlin jam įpilti bent šaukštelį žuvų taukų, kurių nauda svarbi tiek žmogui, tiek gyvūnui. Jeigu esate iš tų šeimininkų, kurie savo augintinį maitina tuo, kas lieka ant stalo po šeimos pietų ar vakarienės, nepamirškite, kad tai, kas tinka jums, ne visada tinka jūsų keturkojui. Ir visai nesvarbu, kaip pasigardžiuodamas jis valgys blynus, rūkytus mėsos gaminius, bulvinius patiekalus – tai gali sutrikdyti jo virškinimo sistemą ir net susargdinti. Teko girdėti istoriją, kai vaikai net nenutuokdami kažko negero savo augintinį primaitino žaliosiomis vynuogėmis ir šis desertas labradorui vos nesibaigė mirtimi. Šunys vargiai susidoroja su cukrumi, pienu, bulvėmis ir kitomis daržovėmis, todėl prieš sudarydami savo augintiniui dietą, pasidomėkite, kokie produktai privalo sudaryti jo racioną, o kurių ten turėtų išvis nebūti.

Kaip jau minėjome, kalcis šunims labai svarbus. Bendrovės UAB Vetfarmas parduodami Josera pašarai praturinti kalciu, magniu ir kitais mineralais. Jeigu ieškote gyvūnui tinkančių kalcio šaltinių ant savo pietų stalo, galite jam duoti kiaušinių, mėsos, rūgpienio, tačiau prieš tai įsitikinus, kaip šis reaguoja į minėtus produktus.

Visi gerai žinome, kad jei mūsų vaikai negauna visų reikiamų medžiagų, silpnėja jų imunitetas, jie tampa neatsparūs virusams, jiems trūksta energijos, kenčia jų mokslo rezultatai. Suaugusiems taip pat trūksta energijos, ima pulti ligos, jaučiamas nuolatinis nuovargis. Gyvūno organizmas šiuo atveju niekuo nesiskiria, todėl visai nesvarbu, jei jūsų šunelis visą gyvenimą leidžia prie būdos ir nepretenduoja į jokias kilmingas veisles – jei jam dudoamas maistas šunimsnebus visavertis, kentės jo sveikata. Vertinkite savo augintinius, kreipkitės į geriausius savo srities specialistus UABVetfarmas, kurie patars, kas jūsų šuneliui geriausia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *