Komercinių patalpų nuoma Kaune prisitaiko prie augančių verslo poreikių

Kiekvienam verslui reikalinga funkcionali, patogi ir verslo poreikius atitinkanti darbo vieta. Sparčiai populiarėjanti komercinių patalpų nuoma Kaune siekia realizuoti individualius klientų lūkesčius. Tradicinis modelis, kuomet patalpų savininkas verslui siūlė tuščias sienas, nebeatitinka šių dienų situacijos. Verslas, investuodamas į patalpas, vertina ne tik verslo centro lokacijos vietą, bet ir žiūri, kokią pridėtinę vertę iš to gauna. Šiuo atveju pridėtinė vertė gali skirtis individualiu atveju – vieni vertina pilną patalpų įrengimą, kiti ieško patogios konferencijų salės, verslo konsultacijų, nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės ir t. t.

Besikeičianti komercinių patalpų rinka

KonversusIlgą laiką pagrindinis nuomotojo darbas buvo stebėti, kad pinigai už nuomą būtų mokami laiku ir tvarkingai. Šiandien nuomotojo darbas tapo kur kas sudėtingesnis – jis turi pasiūlyti ne tik kliento lūkesčius atitinkančias nuomos patalpas, bet ir užtikrinti, kad klientas nepabėgtų pas konkurentus. Kitaip sakant, stiprėjanti konkurencija daro savo, o verslas ieško kuo geresnių nuomos sąlygų.

Vieta mieste

Vienas svarbiausių reikalavimų komercinėms patalpoms – jų lokacijos vieta. Tiesa, nereikėtų apsigauti ir manyti, kad didžiausio dėmesio sulaukia tik miesto centre esančios patalpos. Praktika rodo, kad centrinius verslo centrus paprastai renkasi stipresni ir didesni verslininkai, galintys už nuomą mokėti didesnius pinigus, be to, šios patalpos aktualios verslui, kuris sulaukia nuolatinio klientų srauto. Iš kitos pusės, kalbėdami apie komercines patalpas centre, turime pripažinti esminius trūkumus – vienas didžiausių yra nuomos kaina, antra, centrinės patalpos paprastai neatsiejamos nuo didelių transporto spūsčių ir sunkumų, kuriuos sukelia automobilio stovėjimo vietos. Kitaip sakant, itin daug dėmesio sulaukia ir toliau nuo didžiųjų miesto gatvių esantys verslo centrai, užtikrinantys patogų susisiekimą, suteikiantys erdvę parkavimuisi, padedantys išvengti miesto spūsčių ir įtampos. Be to, paprastai toliau nuo centro esančios komercinės patalpos kainuoja pigiau.

Įvaizdis ir patogumas

Daug dėmesio sulaukia ir verslo centro įvaizdis. Estetika neatsiejama nuo prestižo. O tai reiškia, kad patraukliai atrodantis verslo centras, tvarkingos biuro patalpos formuoja teigiamą įspūdį apie bendrovę, skatina klientų pasitikėjimą ir didina darbuotojų motyvaciją. Galiausiai, negalima paneigti ir komforto reikalavimų. Darbo vietoje jausdamiesi patogiai ir saugiai, galime užtikrinti produktyvesnius darbo rezultatus. Šiuolaikinės verslo patalpos – tai ne tik minimalūs kvadratūros reikalavimai darbuotojui. Patogus biuras neatsiejamas nuo erdvios, šviesios darbo aplinkos, poilsio ir tylos zonų, asmeninių erdvių darbuotojams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *