Kuo pasižymi įtartini automobiliai kelyje?

LED apšvietimo sprendimaiLekiate automobiliu vakare namo ir jus nustebina priekį važiuojanti keista mašina, kurios led numeriu apsvietimas neveikia? Kyla įtarimas. Gali būti, kad tai įtartinas ir kažką negero darantis vairuotojas. Tačiau taip pat gali būti, kad šviesos tiesiog sugedo. Visgi mokėti atskirti, kuris automobilis kelia įtarimus, tokį nusifotografuoti, įsidėmėti – visuomet verta. Kai kuriais atvejais reikia ir skambinti į kelių policiją, tačiau tai net ir nėra būtina. Nereikia pulti skųsti visų kelio dalyvių, kurie pasirodys keistai, tačiau verta jausti atsakomybę ir atpažinti keistus kelio dalyvius. Kaip tą padaryti?

Nesimato numerių arba jų nėra

Vienas iš požymių, kurie turėtų sukelti įtarimų, tai tas atvejis, kuomet ksenoninės lemputes neveikia. Jeigu automobilio numeriai nerodomi tamsoje, arba jų nėra, arba apšvietimas sugedęs. Aplenkę mašiną galite pamatyti, ar tik vienų numerių nesimato, ar abiejų. Jei abiejų nematyti – tai gali būti tyčinis veiksmas ir reikėtų sunerimti. Jei automobilis neregistruotas, jis vis tiek neturėtų taip lėkti be numerių – turėtų būti naudojamas šviesos signalas arba automobilis turi būti velkamas.

Nenaudoja visų reikiamų šviesų

Jeigu apskritai tamsiuoju paros metu kažkas važiuoja be šviesų – tai turėtų sukelti dar didesnį įtarimą. Jei dieną pamiršta įsijungti – galima nurašyti tai neapdairumai, tačiau pasignalizavus šviesomis, jos turėtų būti įjungtos. Naktį reikėtų ne tik signalizuoti, bet ir galimai skambinti kelių policijai, paklausti, ką daryti.

Prabangi mašina važiuoja labai lėtai

Tai mažai pagrįstas įtarimas, tačiau jeigu šis simptomas eina su kitais įtartinais, gal ir reikėtų atkreipti į tai dėmesį. Prabangios mašinos turi puikią važiuoklę, todėl galima labai lengvai važiuoti dideliu greičiu to net nepastebint, juntant komfortą. Visgi labai lėtai tokia mašina gali važiuoti, nes vairuotojas kalba telefonu, bijo sugadinti ne savo mašiną, nežino, kur važiuoja, jaučiasi pavargę, šiaip bijo važiuoti, tiesiog neskuba ir pan.

Įtariamas girtumas

Šį simptomą gali lydėti kurie nors iš ankstesnių, o taip pat labai netolygus vairavimas. Geriausia tai pastebima, kai automobilis važiuoja priekyje, o jūs iš paskos. Tuomet matote, kad jis labai dažnai vingiuoja į visas puses ir nėra aišku, kodėl taip yra. Taigi, tokio automobilio vairuotojas gali būti įtariamas. Kita vertus, taip gali būti ir dėl to, kad mašiną vairuoja kažkas, kas ieško daiktų ir nežiūri į kelią, kalba telefonu ar dėl kitų priežasčių yra nesusikaupęs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *