Kur išsinuomoti baidares Aukštaitijoje?

Aukštaitijoje yra labai daug gražių upių ir ežerų, kur galima mėgautis plaukimu baidarėmis. Jeigu ir jus domina tokios aktyvios pramogos bei poilsis, tai reikia sužinoti kuriuo maršrutu plaukti ir, kur išsinuomoti baidares. Nuo ko gi pradėti planuoti plaukimą baidarėmis?

BaidarėsPastaruoju metu norintys plaukti baidarėmis atidžiau renkasi maršrutus, nes daugelis jau plaukė populiariais maršrutais. Tokiu atveju galima rinktis ne tokius populiarius maršrutus, pavyzdžiui, tam puikiai tinka Kiaunos upė. Kiekvienas atvejis, kuomet renkamas maršrutas yra individualus ir reikia viską gerai apgalvoti. Galima patarti rinktis pagal tai, kur norima plaukti. Kitaip sakant galima pradėti nuo tinkamo maršruto paieškos. Aukštaitijos regione yra daug galimų pasirinkimų. Galite pradėti nuo nuotraukų peržiūros. Tiesiog reikia tik internete įvesti į paiešką, kad ieškote baidarių plaukimo maršruto Aukštaitijoje ir peržiūrėkite nuotraukas. Gali būti, kad pamatysite gražią vietą ir tuomet tereiks jums surasti, kur rašoma, koks tai yra maršrutas. Žinoma, ne visiems sekasi rasti tinkamą maršrutą pagal nuotraukas. Tokiu atveju reikės skaityti maršrutų aprašymus. Beje, maršrutų aprašymų skaitymas yra labai naudingas, nes ten galima sužinoti ir labai svarbios informacijos, nes ne visuomet iš nuotraukų pasirinktas maršrutas yra tikrai tinkamas. Skaitant apie maršrutus reikia atidžiai vertinti maršrutų sudėtingumą. Kai kurie iš jų yra skirti tiems, kurie turi plaukimo baidarėmis patirties ir yra tinkamo fizinio pasirengimo.

Daugelis klausia, kur išsinuomoti baidares. Šiuo metu surasti, kur jos nuomojamos dominančiame regione tikrai nėra sunku. Greičiausia ieškoma internetu. Siūlomi įvairūs maršrutai, tarkim, Kiaunos upė labai tinkama daugeliui norinčių pasigrožėti gražia gamta. Nuomotis baidares galima pas įvairius baidarių nuomotojus. Jeigu nežinote, kaip pasirinkti tinkamus nuomotojus, tai galima paieškoti atsiliepimų iš tų žmonių, kurie jau plaukė baidarėmis. Tuomet bus lengviau rinktis tinkamumus. Taip pat galima rinktis ir savo nuožiūra, tik labai svarbu patikrinti, kad jie būtų legaliais baidarių veikla užsiimantys asmenys.

Kiekvienais metais baidares nuomojasi labai daug žmonių, todėl norint rezervuoti tinkamą jums dieną, reikės tai daryti kuo anksčiau. Žinoma tai priklauso ir nuo metų laikų, nes, pavyzdžiui, vasaros savaitgaliais dažniausiai sunku surasti laisvų vietų, jeigu rezervuojama vasarą. Jeigu rezervuosite pavasarį, tai tikrai rasite pakankamai laisvų vietų. Taigi, pasirūpinti rezervacija rekomenduojama kuo anksčiau, kad išvengtumėte netikėtumų, kuomet norimu laiku nėra laisvų baidarių arba nakvojimo vietų, pavyzdžiui, sodybos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *