Ar parduodami nauji butai Vilniuje populiaresni už nuosavus namus?

Parduodami nauji butai Vilniuje traukia visos Lietuvos pirkėjų dėmesį. Vis dėlto, pastaraisiais metais dažnai keliamas klausimas, ar naujos statybos butas mieste yra geresnis pasirinkimas už nuosavą namą priemiestyje? Ir nors tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų, nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad naujos statybos būstų pasiūla greitu metu tikrai nesitrauks iš lyderio pozicijų.

Kas lemia nuosavų namų populiarumą?

Parduodami nauji butai VilniujeNuosavi namai vertinami dėl savo privatumo. Paprastai šie namai turi erdvius kiemus, kuriuose galite leisti laiką su šeimos nariais ar draugais, nesukdami galvos dėl kaimynų. Be to, nuosavas namas daugelio pirkėjų sąmonėje siejamas su prabanga ir vertinga investicija. Deja, paprastai nuosavi namai statomi kiek toliau nuo miesto, todėl susisiekimas su darboviete, vaikų darželiais, mokyklomis, prekybos centrais ar pramogų vietomis tampa sudėtingesnis. Būtina kalbėti ir apie kainos skirtumą, – nuosavas įrengtas namas reikalauja itin didelių investicijų, o renkantis nepilnai įgyvendintą projektą, teks apsišarvuoti kantrybe. Be to, neišvengiamai būsite priversti galvoti ne tik apie interjero, bet ir apie gana brangiai kainuojančius gerbūvio darbus.

Parduodami nauji butai Vilniuje – patogesnis susisiekimas, mažiau rūpesčių ir daugiau saugumo

Naujos statybos butai žavi itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Tai projektai, sukurti siekiant įgyvendinti individualius pirkėjų poreikius. Butai, įrengiami moderniuose daugiabučiuose, vertinami dėl itin patrauklios kainos, modernių inžinerinių sprendimų, jaukiai išplanuotos gyvenamosios aplinkos. Pirkėjams, vertinantiems nuosavo namo privalumus, siūloma rinktis mažaaukštės statybos projektus ar kotedžus.

Parduodami nauji butai Vilniuje vertinami dėl itin patogių susisiekimo galimybių – gyvendami mieste, neturėsite galvoti apie ilgas keliones namo, lengvai pasieksite visus miesto objektus tiek privačiu, tiek viešuoju transportu. Taip pat išvengsite papildomų rūpesčių dėl gerbūvio darbų, džiaugdamiesi šiuolaikiška, jaukia ir patogia gyvenamąja aplinka. Gyvenimas naujos statybos butuose siejamas ir su didesniu saugumu, – paprastai šie projektai turi vidinius rakinamus kiemus, modernias saugos sistemas, o nedidelė bendruomenė, kurios dalimi tampate, užtikrina jūsų būsto saugumą, todėl kur kas ramiau galėsite išvažiuoti atostogų, žinodami, kad nelaimės atveju jūsų kaimynai jus informuos apie susidariusią situaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *