Pradedantieji vestuvių vedėjai – nuo ko pradėti?

Ką turi žinoti vestuvių vedėjai, prieš pirmą kartą besiimdami tokios veiklos? Gal jums ir atrodo, kad čia visai nėra į ką žiūrėti ir ko norėti, bet iš tiesų visada verta pasiruošti nenumatytiems dalykams, taigi, iš anksto pagalvoti, ką turėtų žinoti vestuvių vedėjai ir pasipraktikuoti kelis triukus. Nuo ko pradėsime? Štai keletas patarimų.

Pasirepetuokite prieš veidrodį

Vestuvių vedėjaiViešo kalbėjimo baimė yra viena didžiausių pasaulyje, kokia tik gali būti. Todėl visada verta iš anksto pasiruošti tokiems galimiems netikėtumams, kaip staiga išdžiuvusi burna, gerklė, drebančios rankos ir visiškai ištuštėjusi galva. Dėl to pasistenkite viską daryti teisingai, protingai, pasirepetuoti prieš veidrodį. Programą, kaip vesite vestuves, turėkite iš anksto. Susižymėkite, kada sakysite kokią kalbą, kada kalbėsite apie juokingus dalykus, kada bus rimtesnė dalis. Pasižymėkite net ir tarpus tarp kalbų – nes juk bus momentų, kada reikės pajuokauti, kada reikės palaukti, leisti žmonėms pailsėti. Nebūtina kalbėti visą laiką. Taigi, turėkite programą ir pabandykite pakalbėti tai prieš veidrodį, taip pat galite ir įsirašyti į diktafoną. Tai nėra juokinga, vestuvių vedėjai taip ruošiasi kaip ir bet kurie kiti vieši kalbėtojai. Tegul jums iš anksto būna maždaug aišku, kokį vaizdą ir garsą ir mintį gaus žiūrovai ir vestuvių dalyviai. Gal dar repetuojant pastebėsite, kad matote, kur galėtų būti patobulinimų, ir jų ir griebsitės.

Pasiruoškite labai daug pokštų

Žinoma, kad pokštai bus tas dalykas, kurio turėtumėte turėti tiek pat, kiek oro. Jeigu tik kas nors negerai sekasi, jeigu ką nors vesdami vestuves padarysite ar pasakysite ne taip – visada situaciją pamiršti padės pokštas, kuris iš blogo veiksmo galės padaryti ir gerą. Taip pat jums reikėtų ir pasistengti tai laikyti profesiniu meistriškumu. Beje, šiais laikais pokštai neturėtų būti įžaidžiantys mažumas, per daug stereotipiškai formuojantys šeimos vaizdą.

Paprašykite draugų nuomonės

Galų gale, jeigu jau viską padarėte, pasiruošėte, tai per paskutinę dieną vis tiek galite surengti generalinę repeticiją. Pasikvieskite draugų, padarykite linksmą vakarėlį ir praveskite jį kaip vestuves.Tai bus smagu daryti visiems kartu, bus neeilinis vakaras, o kartu ir nauda jums ir jūsų kaip vestuvių vedėjo įgūdžiams. Draugai jums pasakys tai, ko nepasakys tikrieji vestuvių svečiai. Geriau iš anksto sužinoti, kur yra jūsų stipriosios ir silpnosios vietos, kad galėtumėte laiku į visa tai reaguoti ir tinkamai pasiruošti.

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *