Pigiai keliaukite žiemą

SkrydžiaiAr kaip ir kiekvieną birželį ieškote pigių skrydžių? Jeigu norite skristi populiariausiomis kryptimis, turbūt purtotės ir mąstote, kad nenorite tiek daug sumokėti už šią kelionę – juk tikrai žinote, bendradarbiai skrido keturis kartus pigiau. Gali būti. Visų pirma, jūs turite viską daryti tinkamu metu, o antra – tinkamu būdu. Pastarasis atsakymas aiškus – jeigu eisite į skrydžių bendrovių svetaines, ten ilgai ieškosite ir nieko nerasite. Jeigu eisite į tokius tinklapius kaip http://www.greitai.lt/ tuomet iškart galėsite džiaugtis optimaliais maršrutais. O dabar pakalbėkime apie pirmąjį kriterijų – kada reikia planuoti atostogas, ir kada keliauti.

Viduržemio jūros salos

Matėte šimtus paveikslėlių su žydriausiais paplūdimiais ir šalia sūpuojančiomis palmėmis. Žmonės nuotraukose šypsosi su bikiniais ir ryškiaspalviais kokteiliais, į kuriuos įmerkti traškantys dekoratyviniai skėčiai, ir tose nuotraukose labai trūksta jūsų. Kodėl jie ten, o jūs čia? Nes jie labai turtingi arba praktiški ir moka planuoti keliones. Jeigu Lietuvoje dar balandžio mėnesį vaikams neleidžiame eiti į mokyklą eiti be kepurės ir šaliko, tai nereiškia, kad taip pat yra visur. Balandžio mėnesį, o taip pat ir kovo, tropinėse šalyse jau galima maudytis jūroje ir džiaugtis kitais vasaros malonumais. Tad nieko keisto, kad keliaudami pavasarį arba rudenį, Viduržemio salose (Kipre, Rode, Maltoje, Kretoje ir kitur) galėsite atostogauti maloniai lyg liepos mėnesį Nidoje. Dar pigesnis būdas – keliauti žiemą, kai čia visi vaikšto apšalusiais akiniais. Žinoma, maudytis jūroje sausio mėnesį gal ir bus rizikingiau, tačiau vis tiek galėsite priartinti vasarą ir džiaugtis saule, vaikščioti vasariniais rūbais.

Europos sostinės

Jeigu norite aplankyti didžiąsias Europos sostines, taip pat palanku rinktis pigius skrydžius ne vasarą. Niekas nepakenčia vasarą sėdėti biuruose, todėl iš visų jėgų stengiasi atostogauti kaip tik šiuo metu. Juolab, kad daug kas ir mokosi, ir studijuoja, ir atostogų netgi negali pasiimti kada nori. Taip, kaip apie penktą Vilniuje susidaro automobilių spūstys visuose keliuose, taip vasarą užsikemša poilsiautojais ir lėktuvai, ir visi kurortai. Tad nesistebėkite, jog jums sunku vasarą rasti pigesnį skrydį į Paryžių nei už du šimtus eurų. Blogiausiu atveju, jeigu jau tikrai privalote skristi, tai bent paplanuokite iš anksto. Bet, jeigu įmanoma, aplankykite sostines ne piko metu. Juk ir to vasaros karščio dažnai tam nereikia, kai renkatės miestus, kurie nėra kurortiniai su paplūdimiais – Londoną, Berlyną, Paryžių, Romą, Briuselį ir kitus. Planuokite, nedarykite, kaip visi daro, ir viskas bus gerai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *