Plaukų kirpimas namuose. Įmanoma?

žirklėsNors šiuo metu net ir pačiuose mažiausiuose šalies miesteliuose galima rasti net ir po kelias kirpyklas, kuriose siūlomos paslaugos, tačiau daugelis renkasi galimybę pats išmokti kirptis ir tuo pačiu prižiūrėti savo plaukus.

Tiesa, jeigu norite pats kirptis plaukus – tokiu atveju reikalingos ne tik žirklės, tačiau ir žinojimas kaip tai daryti. Dažniausiai tik pačioje pradžioje viskas atrodo paprasta. Žinoma, ilgainiui tikrai pavyks išmokti šio meno ir galėsite apsipirkti ne tik pati arba pats, tačiau taip pat ir pasirinkti savo draugų bei šeimos narių plaukais.

Taigi, pirmiausia reikalingos geros kokybės žirklės. Tikrai nėra tinkamos tos, kurias daugelis turi savo namuose. Nėra tinkamos ir tos, kurios reikalingos siuvimui. Specialiai plaukams kirpti žirklių yra labai daug. Vienos naudojamos kirpčiukams, kitos plaukų ilgiui koreguoti, tad jeigu norite tikrai gero rezultato – reikia skirti dėmesį smulkmenoms ir atitinkamos įsigyti tokias priemones, kurios padės pasiekti ir gerą rezultatą.

Sekančio žingsnio metu taip pat reikalingos ir žinios, kurios gali būt gaunamos kursuose arba galima mokytis internetu iš įvairių video. Antrasis variantas yra sudėtingesnis, reikalauja daugiau laiko, tačiau visiškai nemokamas.

Apskritai reikia suprasti, kad dažniausiai tenka susigadinti ne vieną šukuoseną, kol galiausiai pavyksta tinkamai įvaldyti žirkles. Visada geriausia mokytis ant perukų, tad taip ir darykite jeigu tik turite galimybę. Tačiau juk galiausiai rezultatas tikrai atsipirks, kadangi nebeteks mokėti didelių pinigų, kurie kitu atveju būtų skirti kirpyklos paslaugoms.

Taip pat siūlome išbandyti kuo daugiau šukuosenų. Juk plaukai atauga, tad reikia nebijoti išbandyti naujus kirpimus ir tuo pačiu skirtingus dažymo būdus, kurie padės jūsų veidui pasikeisti, apskritai, visai išvaizdai tapti visiškai kitokia. Juk dažniausiai eksperimentų pagalba atrandami patys įdomiausi rezultatai, tad kiekvienas turėtų bandyti.

Galiausiai, reikia plaukus ne tik kirpti, tačiau taip pat ir puoselėti, tad būtinai įsigykite kuo daugiau skirtingų jų lepinimo priemonių. Tokiu atveju jos ne tik puikiai atrodys, tačiau taip pat ir kvepės elegancija bei kokybe, kurios yra vertas kiekvienas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *