Praktiškos ir originalios dovanos

Vertimo paslaugaDažniausiai originalios ir praktiškos dovanos, nors kartais atrodančios ir itin keistai gali artimam draugui būti kur kas geresnės ir naudingesnės nei tradiciniais jau tapę pasirinkimai. Tarkim, ar kada pagalvojote apie vertimų paslaugų dovaną? Skamba išties keistai, tačiau į paieškos sistemą įvedus raktažodžius "verčiame dokumentus" galite likti nustebinti, kad kainos dokumentų vertimo yra ypatingai nemažos. Todėl jei jūsų artimas draugas užsiima veikla, kurioje reikalingos šios paslaugos ar galbūt ruošiasi išskrtisti gyventi svetur, tai gali būti labai naudinga dovana, sutaupanti jo pinigus ir sumažinanti išlaidas. Tai tik vienas pavyzdys praktiškos dovanos, tačiau iš arčiau aptarsime keletą originalių ir praktiškų pasirinkimų, kuriais galėsite pasinaudoti renkant dovaną draugui ar artimajam.

Fotosesija

Nors tai galbūt jau skamba nuvalkiotai ir visai neorginaliai, tačiau į šį pasirinkimą pasižiūrėkite kūrybiškiau. Dabar galima užsakyti jau iš anksto suplanuotą teminę fotosesiją, todėl būkite atidūs artimiesiems ir jų planams ir išrinkite fotosesiją, kuri palengvintų jų organizacinę naštą. Jei artėja artimųjų vaikų krikštynos galite iš anksto padovanoti krikštynų fotosesiją, nėščioms moterims galite padovanoti fotosesiją orientuotą į nėštumo grožio atskleidimą, fotosesija su žirgais, fotosesija gimtadienio proga ar kiti pasirinkimai. Nedovanokite bendrinių pasirinkimų, jei gerai pažįstate žmogų ir žinote ko jam reikia, parodykite savo atidumą jam.

Už Lietuvos ribų

Visi esame pratę prie dovanų SPA centruose Druskininkuose, Birštone ar dar kituose Lietuvos kampeliuose, tačiau kur kas originaliau nustebinti savo artimuosius su kelione savaitgaliui užsienio šalyje. Varšuvoje, Taline, Rygoje ar kitose ne itin tolimose vietovėse už prieinamą kainą galima padovanoti nuostabų pažintinį ir poilsiui skirtą savaitgalį, kuris tikrai nudžiugins kur kas labiau nei savaitgalis SPA centre Lietuvoje, nes pridėtinė vertė užsienio yra kur kas aukštesnė. Taip pat įjunkite kūrybiškumą, jei žinote kada artimieji išvyks į užsienio šalis atostogoms suraskite pramogų kuponą toje šalyje, kad dar labiau praturtinti kelionę įspūdžiais, neabejotinai nustebinsite savo draugus.

Praktiškos dovanos

Kaip ir minėjome prieš tai, galite padovanoti artimajam visiškai praktišką dovaną kaip dokumentų vertimą, jei tai yra būtinosios išlaidos artimajam, nes "verčiame dokumentus" Google rezultatai akies nedžiugina. Taip pat tai gali būti ir apsilankymas pas gydytoją, kuris gali kainuoti nemažai, tačiau yra reikalingas sveikatai. Pagalvokite ir apie daiktus, klausykitės artimųjų ko jiems reikia – gal tai kokteilinė, barzdaskutė ar paprasčiausios kojinės, kurios tinkamai supakuotos gali tapti ištaikinga dovana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *