Skaudžiausi prisiminimai apie dingusius duomenis

Kartais ieškome data recovery UK, nes kitos išeities nėra. Kad ir kaip saugome savo įrenginius, vis tiek kartais iš jų dingsta mums svarbi informacija. Tada visada ieškome, kas galėtų recover deleted files. O kokie patys svarbiausi duomenys yra kada nors dingę jums gyvenime? Klausiame kelių žmonių ir prašome pasidalinti patirtimi apie seniai arba neseniai pradingusius duomenis ir to dingimo padarytą žalą. Šiandien nenorime nieko teisti, kaltinti, smerkti, norime tiesiog sužinoti apie pačius duomenis.

Mokyklos laikai nebūtyje

UKUžkalbinta Miglė sako, kad jai labiausiai gaila, jog kažkur į juodą nebūtį nugarmėjo mokyklos laikų prisiminimai kartu su visomis nuotraukomis, kurios buvo saugomos kompiuterio atmintyje. „Nesiginu to, nieko nekaltinu – manau, kad čia tikrai ir buvo būtent mano pačios kaltė“, – sako mergina, dabar labai liūdinti prisiminus, kiek daug darbo ji įdėjo kažkada rūšiuodama tas nuotraukas. Bet svarbiausia, kaip sako pati Miglė, yra tai, kad tos nuotraukos buvo praktiškai viskas, kas liudijo apie praeitį. „Jeigu ateini pas vyresnius žmones, matai, kad jie būna pasidarę gražius albumus, kur iš seniau atspausdintos nuotraukos sudėtos, suklijuotos. Tie albumai taip paprastai nedings. O štai su skaitmeninėmis nuotraukomis visada taip yra, kad užtenka tiesiog sugadinti kompiuterį ar neapdairiai formatuoti diską, ir viskas dingsta. Manau, nesu vienintelė, kuriai taip yra. Mums reikėtų pasimokyti iš atsakingų savo tėvų, kurie nuotraukas laikydavo pagarbioje vietoje. Mums taip pat reikėtų saugoti savo virtualios foto albumus, sukurti jų skaitmenines kopijas ir panašiai“, – sako mergina.

Pusės metų mokslinis darbas

Jurgiui labai gaila, kad pusę metų universitete kaupti konspektai, rašyti referatai ir pusės metų darbo vaisius – jo kursinis, tiesiog dingo be pėdsako, kai kartą, po trumpo elektros sujungimo, išsijungė ir niekada daugiau nebeįsijungėkompiuteris. „Kai turi naują kompiuterį, nesitiki, kad tau taip greitai viskas su juo pasibaigs. Bet man taip nutiko, nes butas, kuriame gyvenome, turėjo labai blogą elektros instaliaciją. Kartais paduodavo tiek srovės, kad lemputės sprogdavo, o kartą viduriai sudegė ir mano kompiuteriui bei visiems mokslo darbams“, – liūdi vyras.

Visos kainų lentelės ir CV

Giedrė sako, kad labiausiai ją nervina, kai pradingus informacijai tenka per naują kurtis savo CV, motyvacinius laiškus, kainų lenteles. Nes elektriniame pašte jų dažniausiai irgi nebūna likę, taigi, jau geriau duomenys iš kompiuterio neišsitrintų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *