Tai kas tas danties implantas?

Daugelis žmonių dar ir dabar nežino kas tai yra. Todėl aptarkime tai. Tai netikras dantis, kuris technologijų pagalba žmogui įsodinimas į žandikaulį. Pirmiausia įsukamas varžtelis, žiūrima ar organizmas priima svetimkūnį, o jei viskas gerai vėliau užmaunamas netikras dantis. Danties implanto pagalba atkuriama tikra danties šaknis, taip pat ši procedūra atliekama negadinant šalia esančių dantų. Tai leidžia žmogui nejausti diskomforto, kadangi yra atkuriamas beveik visas žmogaus sukandimas. Kaip vyksta danties implantavimo procedūra? Pirmiausia vyksta konsultacija, kurios metu aptariama kaip vyks procedūra, kiek tai kainuos, kiek laiko truks visas procesas, kol dantys bus pilnai įstatyti. Vėliau vyksta implantacija, laikinas protezavimas, tuo atveju jei asmuo tvarkosi visą burnos ertmę, jam nebūtų nepatogu laikinai esant be dantų. Kai dantys jau yra pagaminti, burna neatmeta svetimkūnio, pradedama nuolatinių dantų implantavimo procedūra. Po šios procedūras, asmuo, kuriam buvo atlikta ši procedūra yra konsultuojamas kaip prižiūrėti šiuos implantus.

Titaniniai dantų implantai Protezavimas-implantavimas klinikoje

Kodėl rinktis būtent juos?

Kodėl rinktis dantų implantavimą, o pavyzdžiui ne protezavimą? Daugelis žmonių galvoja, kad protezavimas yra pigesnis, greičiau atliekamas, reikalauja mažiau pastangų, tačiau nepagalvoja apie tai, kad protezavimas, kad ir kainuoja mažiau, tačiau kiekviena diena reikalauja pastangų iš pačio asmens, kuris pasirinko juos. Kiekvieną rytą ir vakarą juos reikia išsiimti, naudoti tam specialius protezų klijus, kad dantys laikytusi tvirtai, tačiau dažnai tokią procedūra renkasi šiek tiek vyresnio amžiaus žmonės, kurie nenori išleisti daug pinigų dantų implantams. O jei kalba pasisuka apie dantų implantavimą, verta paminėti, kad šią procedūrą renkasi jaunesni asmenys, kurie nori pasikeisti vieną ar kelis dantis. Taip pat verta paminėti tai, kad danties implantas pranašesnis už kitus ir tuo, kad puikiai gali išsaugoti jau nykstantį žandikaulį, jo struktūrą. Kaip ir minėta prieš tai protezus reikia išiminėti, o danties implantas yra įstatomas visam laikui, jo nereikia specialiai prižiūrėti, visai kitaip nei protezas jis visiškai nesudaro nemalonaus jausmo valgant maistą.

Kokia šio malonumo kaina?

Tai nėra viena iš pigesnių procedūrų kalbant apie dantų odontologiją, tačiau ši procedūra užtikrina patogumą, kokybiškumą, ilgaamžiškumą, yra suteikiama garantija, kad visose pasaulio šalyse bus tvarkomi dantys, kadangi visiems kokybiškiems, sertifikuotiems produktams yra suteikiama garantija pasauliniu mastu. Procedūra kainuoja pinigus, tačiau atlikus ją, jūs būsite patenkinti visą likusį gyvenimą. O kurį variantą pasirinktumėte jūs?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *