Liepa, 2016

Greitųjų kreditų klientų rūšys

KreditaiNors greitieji kreditai paprastai yra vertinami itin prieštaringai ir net dažnai sukuria gan neigiamą atspindį apie žmogų, kuris naudojosi greitojo kredito paslaugomis, tačiau iš tiesų tai yra šabloniškas stereotipas toli gražu netinkantis kiekvienam asmeniui. Greitųjų kreditų įmonių paskolos suteikiamos greitai ir turi dar nemažai kitų privalumų, kurie naudingi įvairaus finansinio sluoksnio žmonėms. Nors greitųjų kreditų paslaugomis besinaudojantys asmenys dažnai laikomi finansiškai nestabilūs ir nesugebantys planuoti savo išlaidų, tačiau tikrosios greitųjų kreditų priežastys yra visai kitos.

Paskolų ir kreditų naudojimas

Nė vienas nesame apsaugoti nuo netikėtų gyvenimiškų situacijų, kuriose „čia ir dabar“ prisireikia didelės pinigų sumos, kurios galbūt neturite atisdėję santaupose ar paprasčiausiai jos nepakanka. Būtinosios buitinės priemonės sugedimas, gaisras, audros nuniokotas kiemas, liga ar netikėta artimojo mirtis ar kitokia nelaimė bet kada gali užklupti kiekvieną iš mūsų. Stresinėse situacijos skolintis pinigų iš pažįstamų ir ieškoti kas galėtų paskolinti reikiamą sumą yra varginantis ir papildomą laiką užimantis procesas, o dažnai dar ir be gali savivertę mažinantis žingsnis.

Skaityti visą straipsnį “Greitųjų kreditų klientų rūšys” »

Bene dažniausia automobilių stabdžių problema

Turbūt kiekvienas automobilio vairuotojas paklaustas, kokia yra itin svarbi automobilio detalė, be kurios negalima net pajudėti iš vietos atsakytų, kad tai yra stabdžiai. Automobilis turi tam tikrą kiekį kinetinės energijos, kurią automobilis įgauna judėdamas. Stabdžių darbas tą kinetinę energiją pašalinti, kad automobilį būtų galima sustabdyti. Pagrindinės stabdžių sudedamosios dalys yra stabdžių kaladėlės, suportas, kuriame įmontuotas stūmoklis ir stabdžių diskas. Vienai iš šių detalių sugedus, stabdymo kokybė suprastėja ir padidėja tikimybė, kad prireikus stabdžiai tiesiog nebestabdys. Todėl automobilio stabdžius būtina reguliariai tikrinti pas profesionalus autoservise ir atrandus menkiausią gedimą iškart jį taisyti.

Dažnai vairuotojai automechanikų klausia, kokie dažniausi stabdžių gedimai? Profesionalų teigimu dažniausiai genda stabdžių kaladėlės, tuomet reikalingas stabdžių kaladėlių keitimas. Kodėl dažniausiai reikia keisti stabdžių kaladėles? Stabdžių kaladėlių susidėvėjimas priklauso nuo jūsų automobilio modelio, vairavimo sąlygų, aukštos temperatūros, transporto priemonės vilkimo bei dažno stabdymo. Visi šie veiksniai trumpina stabdžių kaladėlių eksplotavimo laiką. Kaip žinoti, kad stabdžių kaladėlių keitimas Jūsų automobiliui reikalingas? Važiuojant automobiliu stabdžiai visada kelia minimalų triukšmą, tačiau jeigu tas triukšmas didėja, atsiranda cypimas, „žviegimas“, šlifavimo garsas, stabdžių pedalas, vairas ar visas automobilis vibruoja, automobilis stabdo netolygiai, pulsuojančiai, tai jau yra ženklas, kad Jūsų stabdžiai reikalauja dėmesio ir dažniausiu atveju stabdžių kaladėlių keitimo. Stabdžių kaladėles keisti reikia tuo atveju, jeigu jos sudyla, o apie stabdžių kaladėlių susidėvėjimą išduoda jau minėti „garsai garseliai“ ir stabdymo kokybės suprastėjimas. Stabdžių kaladėlės yra tiek automobilio priekyje, tiek gale. Galinės stabdžių kaladėlės keičiamos rečiau. Taip yra todėl, kad galiniams stabdžiams tenka mažesnė stabdymo apkrova. Taip pat, galinės stabdžių kaladėlės dažniausiai skiriasi nuo priekinių stabdymo kaladėlių savo dydžiu ir net sudėtimi. Yra ir tokių automobilių kaladėlių, kurios jungiasi prie specialių automobilio kaladėlių susidėvėjimą fiksuojančių daviklių. Tuomet, prireikus keisti stabdžių kaladėles arba bent jau įspėjant apie jų dėvėjimąsi, automobilio priekiniame skydelyje užsidega speciali lemputė. Lemputei užsidegus, tai jau yra signalas, kad stabdžių kaladėles reikia keisti arba bent jau patikrinti, ar jos stipriai susidėvėją ir ar galite naudoti savo transporto priemonę. Stabdžių kaladėlių įvairovė ir pasirinkimas yra didžiulis. Prireikus pasikeisti stabdžių kaladėles didžiausią dėmesį turėtumėte atkreipti į kainą. Visgi, kuo stabdžių kaladėlės pigesnės, tuo jos tarnaus trumpiau. Stabdžių kaladėlių keitimo kainos tap pat priklauso nuo kaladėlių sudėties, gaminimo kaštų bei automobilio modelio. Vidutiniškai stabdžių kaladėlių keitimas kainuoja nuo 12eu. Taigi, nepamirškite reguliariai tikrinti savo automobilio stabdžius ir prireikus būtinai stabdžių kaladėles pakeisti.