Dantų protezavimas

Dantų protezai: esminė informacija, kurią turite žinoti

Nors kaip geriausia dantų atkūrimo opcija šiuo metu dažniausiai yra minimi implantai, tačiau reikia nepamiršti, kad dantų protezai lygiai taip pat gali padėti Jums šypsotis sveikai bei plačiai. Džiugu, kad vis daugiau žmonių pasitiki laiko patikrinta klasika ir tuo pačiu vertina galimybes, kurias siūlo šie dirbtiniai dantys.

Visgi, nors dantų protezai yra žinomi jau seniai, tačiau vis dar yra žmonių, kuriems ne iki galo yra aišku kas ir kaip. Taigi, bandysime aptarti esminius aspektus, kurie yra susiję su dirbtiniais dantimis.

Kaina

Dantų protezai kainuoja kur kas pigiau nei implantai ir labai dažnai kaina yra vienas esminių aspektų, kuris ir skatina rinktis juos. Kainas rasite internete, o apskritai įkainių ribos yra gana plačios ir priklauso nuo daugelio veiksnių. Faktas, kad apie kainas jus geriausiai gali pakonsultuoti specialistas po apžiūros.

Ilgaamžiškumas

Dantų protezai tikrai tarnauja labai daug metų. Galima drąsiai sakyti, kad tai yra viso gyvenimo investicija. Žinoma, viskas priklauso nuo to – kokie protezai bus pasirinkti ir panašiai. Svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti inovacijoms, kurios auga kasmet. Taip, dažniausiai inovatyvesni protezai kainuoja brangiau, tačiau savo kokybe ir tarnavimo periodu jie atsiperka labiau, tad ir mokėti už juos kiekvieną centą dažniausiai verta.

Priežiūra

Skaityti visą straipsnį “Dantų protezai: esminė informacija, kurią turite žinoti” »

Ką daryti, kai skauda dantis?

DantysVisi puikiai žino, kad dantų skausmas yra labai nemalonus ir vis tik juntate, kad greitai prasidės šis gyvenimą apsunkinantys dalykas – svarbiausia yra kuo greičiau kreiptis į specialistus, kurie gali padėti kuo labiau sumažinti nemalonius potyrius. Išties, dantys reikalauja dėmesio. Ne tik tada, kai juos skauda, tačiau apskritai, tad svarbiausia reguliariai jiems skirti kuo daugiau dėmesio, kad nei protiniai dantys, nei visi kiti – nekeltų gyvenime sunkumų.

Jeigu dantys Jus kankina – tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums. Pateiksime kelis patarimus, kurie garantuos, kad dantys bus ne tik sveiki, tačiau ir gražūs.

Jeigu dantys Jus kankina – tokiu atveju reikia jiems skirti kuo daugiau dėmesio. Ir ne tik daba, tačiau apkitai, kadangi jeigu netinkama mityba ir tuo pačiu pasta higiena yra kasdieninis variantas, natūralu, kad tokiu atveju Jūsų savijauta tikrai nebus gera.

Skaityti visą straipsnį “Ką daryti, kai skauda dantis?” »

Dantų protezavimas ligonių kasų pagalba

Valstybinė ligonių kasa, šiuo metu teikią paslaugą, kurios pagalba dantų protezavimas gali būti kompensuojamas. Ką reikia daryti, kad jis būtų skirtas.

Pirmiausiai asmuo norintis gauti šią paslaugą turi kreiptis į savo teritorinę ligonių kasą, kadangi ši paslauga gali būti teikiama tik savivaldybėje, kurioje asmuo yra registruotas. Dantų protezavimą norintis atlikti asmuo turi užpildyti prašymą, kurio pagalba jis įtraukiamas į laukiančiųjų sąrašą. Jam yra paskirta eilė, kurios kartais tenka laukti ir kelerius metus, tačiau tai priklauso nuo savivaldybėje esančioje situacijos. Tiesa dantų protezavimas ligonių kasų pagalba reikalauja kantrybės, tačiau yra toks pats užtikrintai geras procesas kaip ir protezavimas savo lėšomis.

Dažniausiai šį būdą renkasi asmenys, kurie nori turėti gražią šypseną, palengvinti sau gyvenimą, tačiau neturi tam pakankamų savo lėšų. Būtent ši išeitis ir tampa labai svarbi senyvo amžiaus žmonėms. Tiesa visas šis procesas turi vykti, dar prieš pradedant dantų protezavimą, o jei dantys jau yra sudėti ligonių kasos negali niekuo padėti, todėl išlaidos nebebus jums grąžintos

Skaityti visą straipsnį “Dantų protezavimas ligonių kasų pagalba” »

Tai kas tas danties implantas?

Daugelis žmonių dar ir dabar nežino kas tai yra. Todėl aptarkime tai. Tai netikras dantis, kuris technologijų pagalba žmogui įsodinimas į žandikaulį. Pirmiausia įsukamas varžtelis, žiūrima ar organizmas priima svetimkūnį, o jei viskas gerai vėliau užmaunamas netikras dantis. Danties implanto pagalba atkuriama tikra danties šaknis, taip pat ši procedūra atliekama negadinant šalia esančių dantų. Tai leidžia žmogui nejausti diskomforto, kadangi yra atkuriamas beveik visas žmogaus sukandimas. Kaip vyksta danties implantavimo procedūra? Pirmiausia vyksta konsultacija, kurios metu aptariama kaip vyks procedūra, kiek tai kainuos, kiek laiko truks visas procesas, kol dantys bus pilnai įstatyti. Vėliau vyksta implantacija, laikinas protezavimas, tuo atveju jei asmuo tvarkosi visą burnos ertmę, jam nebūtų nepatogu laikinai esant be dantų. Kai dantys jau yra pagaminti, burna neatmeta svetimkūnio, pradedama nuolatinių dantų implantavimo procedūra. Po šios procedūras, asmuo, kuriam buvo atlikta ši procedūra yra konsultuojamas kaip prižiūrėti šiuos implantus.

Titaniniai dantų implantai Protezavimas-implantavimas klinikoje

Skaityti visą straipsnį “Tai kas tas danties implantas?” »

Dantų protezavimas Šiauliuose: kaip išsirinkti pačią geriausią kliniką?

Odontologines paslaugas teikiančių klinikų galima rasti kiekviename didmiestyje, o tuomet, kai tenka planuoti vizitą pas odontologą, neretai kyla klausimas, kaip išsirinkti pačią geriausią kliniką. Dantų protezavimas Šiauliuose – tai paslauga, kurią teikia ne taip ir mažai skirtingų klinikų, tad kiekvienu atveju bus galima priimti patį palankiausią sprendimą. Tereikia atsižvelgti į kelis svarbiausius kriterijus, ir pasirinkti paslaugos teikėją tikrai nebus labai sudėtinga. Taigi, ką svarbiausia įvertinti renkantis odontologijos kliniką?

Dantų protezavimo būdai

Prarastų ar smarkiai pažeistų dantų atkūrimo galimybių yra ganėtinai daug, todėl renkantis odontologijos kliniką vertėtų atsižvelgti į tai, kokios konkrečios paslaugos yra teikiamos. Pavyzdžiui, gali būti siūloma rinktis dantų protezavimą karūnėlėmis, tilteliais, išimamais protezais, ir t.t. Dauguma klinikų turi savo internetines svetaines, kuriose yra pateikiama informacija apie siūlomas paslaugas, todėl tai gali padėti kur kas paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus.

Teikiamų paslaugų kainos

Dantų protezavimas gali kainuoti labai įvairiai: įkainiai priklauso nuo klinikos vietos, procedūrose naudojamų medžiagų, ir t.t. Įprastai klinikos būna pateikusios preliminarias teikiamų paslaugų kainas, tad jas palyginę galėsite pasirinkti tokius paslaugų teikėjus, kurių atliekamos odontologinės procedūros atitiktų jūsų finansines galimybes. Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad iš anksto galima numatyti tik preliminarias kainas – tikslesnę sumą bus galima įvardinti tada, kuomet specialistas įvertins jūsų dantų būklę.

Skaityti visą straipsnį “Dantų protezavimas Šiauliuose: kaip išsirinkti pačią geriausią kliniką?” »