Dantų protezai: esminė informacija, kurią turite žinoti

Nors kaip geriausia dantų atkūrimo opcija šiuo metu dažniausiai yra minimi implantai, tačiau reikia nepamiršti, kad dantų protezai lygiai taip pat gali padėti Jums šypsotis sveikai bei plačiai. Džiugu, kad vis daugiau žmonių pasitiki laiko patikrinta klasika ir tuo pačiu vertina galimybes, kurias siūlo šie dirbtiniai dantys.

Visgi, nors dantų protezai yra žinomi jau seniai, tačiau vis dar yra žmonių, kuriems ne iki galo yra aišku kas ir kaip. Taigi, bandysime aptarti esminius aspektus, kurie yra susiję su dirbtiniais dantimis.

Kaina

Dantų protezai kainuoja kur kas pigiau nei implantai ir labai dažnai kaina yra vienas esminių aspektų, kuris ir skatina rinktis juos. Kainas rasite internete, o apskritai įkainių ribos yra gana plačios ir priklauso nuo daugelio veiksnių. Faktas, kad apie kainas jus geriausiai gali pakonsultuoti specialistas po apžiūros.

Ilgaamžiškumas

Dantų protezai tikrai tarnauja labai daug metų. Galima drąsiai sakyti, kad tai yra viso gyvenimo investicija. Žinoma, viskas priklauso nuo to – kokie protezai bus pasirinkti ir panašiai. Svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti inovacijoms, kurios auga kasmet. Taip, dažniausiai inovatyvesni protezai kainuoja brangiau, tačiau savo kokybe ir tarnavimo periodu jie atsiperka labiau, tad ir mokėti už juos kiekvieną centą dažniausiai verta.

Priežiūra

Mitas, kad dantų protezai yra lepūs ir jiems reikia labai daug priežiūros. Nors geriausia apie priežiūrą yra kalbėti su specialistais, kurie protezuoja dantis, tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad dažniausiai protezai tampa tarsi tikrų dantų atsvara. Tokiu atveju juos ir prižiūrėti reikia taip pat kaip ir tikrus dantis. Esame tikri, kad tuomet jie jums tarnaus visą gyvenimą ir metų eigoje išlaikys kokybę.

Estetika

Nuostabu, kad šiuo metu gana pigiai kainuojantys dantų protezai atrodo kaip tikri. Taip, vis dar galima rasti tokių, kurie dažniausiai nedžiugina savo estetika. Dažniausiai tai yra senos kartos dirbtiniai dantys. Tačiau dantų protezai, kurie atitinka šiuolaikinius poreikius ir standartus, dažniausiai nuostabiai atrodo ir primena tikrus dantis.

Dantų kiekis

Taip pat reikia įvertinti tai, kad dantų protezai labai puikiai pasitarnauja ir tokiu atveju, kai reikalingas tik vieno danties protezavimas, ir tuo pačiu tokiu atveju, kai reikia protezuoti kelis dantis. Galimybės yra labai plačios ir jos pritaikomos prie kiekvieno asmens poreikių, tad esminis dalykas yra geros klinikos radimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *