Kiti straipsniai

Automobiliu – prie jūros

Nuomos paslaugosVilniaus senamiestyje gyvenanti jauna šeima sako, kad automobilio neturi. Tačiau sumąstę nukeliauti iki jūros, pasinaudojo automobilių nuoma Vilniuje. „Esame suaugę, ekologiškomis idėjomis besižavintys žmonės. Kai reikia automobilio – išsinuomojame“, – atviravo moteris.

Kelionei pasirinko geriausią mašiną

Kaip kalbėjo šeimos vyras, rinkosi mašiną ne pagal biudžetą, o pagal poreikius – kad kelionė būtų tikrai gera. Pasirinko iš https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma. „Žmonės yra linkę nuomotis automobilius, kai keliauja užsienyje. Tačiau, pasakykite man, kuo gi taip skiriasi kelionė užsienyje ir Lietuvoje? Juk ir čia reikia, kad keliaujant mašina atitiktų visus poreikius, būtų patvari, kelyje nesubyrėtų, būtų drausta KASKO, talpintų visus reikalingus daiktus ir dėl apkrovos nepradėtų sunkiai važiuoti. Taigi, kai sumąstėme lėkti kelioms dienoms prie jūros, buvo akivaizdu, kad rinksimės gerą, naują ir tikrai patvarią mašiną“, – sako vyras.

Važiuoti automobiliu prireikia retai

Skaityti visą straipsnį “Automobiliu – prie jūros” »

Saugos patarimai, dirbantiems su pjūklu

Pavasarį vis daugiau žmonių žvalgosi naujos technikos ir įrankių, su kuriais galėtų tvarkyti savo kiemus. Gal ir jūs užsukate į https://parkutechnika.lt ir pasidairote naujo pjūklo. Jeigu planuojate pirkti jį arba naudoti seną, kasmet, o gal ir kasdien pasikartokite ir pjūklo naudojimo saugumo patarimus.

Pirkite gerą pjūklą

Visų pirma – būkite tikrai atsargūs ir pirkite gerą naują pjūklą. Senas pjuklas yra mažiau prognozuojamas. Nėra komforto dirbti su gendančiu daiktu, tačiau taip pat ir gali būti nesaugu. Grandinė gali nuslysti ir įpjauti kūną. Gali būti neteisingas pjovimas, kreivas, dėl to neprognozuojamai sklisti skiedros. Pjuklas turi būti patikimos firmos, geras, naujas ir toks, kokiu tikrai džiaugsitės ir pasitikėsite.

Naudokite specialias pirštines

Profesionali sodo technikaNepamirškite pjaunant užsidėti specialias neperpjaunamas pirštines. Nuslydus grandinei dažnai susižeidžiama rankos. Ko jau ko, bet netekti piršto ar įsipjauti riešų jūs tikrai nenorėtumėte. Tad pirkdami pjūklą, įvertinkite ir tai, kad reikėtų bent minimalų biudžetą paskirti ir apsauginėms, neperpjaunamoms pirštinėms.

Vilkėkite neperpjaunamas kelnes

Skaityti visą straipsnį “Saugos patarimai, dirbantiems su pjūklu” »

Saugumas autobuse

Nusprendę keliauti su didesne kompanija į išvyką, visada savo keleivius gali stengtis sutalpinti ne į kelias mašinas, o į autobusą, pavyzdžiui, iš čia: https://www.nlbus.lt. Tuomet bus galima kur kas kokybiškiau važiuoti, patirti daug smagių nuotykių ir žinoma, visiems saugiai pasiekti kelionės tikslą. Tačiau apsiritai, kiek saugu yra keliauti autobusu?

Emocinis aspektas – saugiau nei laivas ar lėktuvas

Autobusas LietuvojeNetoli pajūrio būtų galima rinktis kelias transporto priemones: lėktuvą, laivą ar autobusą. Tačiau turbūt daug kam būtent autobusu nuoma Klaipeda asocijuotųsi su iš tiesų saugia kelione. Taip yra dėl to, kad mes neturime įgimtos baimės važiuoti sausumos transportu. Nors statistiškai tai yra daug pavojingiau negu kitokie keliavimo būdai, visgi mums tai nekelia didelio streso. O štai plaukti laivu kai kurie žmonės negali, nes pernelyg bijo jūrų gelmių ir skendimo. Paniška baimė kitus apima skrendant lėktuvu – maksimali klaustrofobija, kai esi įkalintas keliolikos kilometrų aukštyje. Be to, nėščioms moterims, kraujospūdžio ir kraujotakos problemų turintiems žmonėms gali būti nerekomenduojama skristi ar plaukti, todėl autobuso nuoma būtų saugesnis pasirinkimas jiems.

Tinkamas eksploatacijai transportas

Skaityti visą straipsnį “Saugumas autobuse” »

Sunkvežimis koncertų įrangos prieš koncertą

Kiekvienas renginys, kiekvienas koncertas lauke pareikalauja daug pasirengimo. Reikia ne tik daug visko suorganizuoti, bet ir daug suvežti. Scenos ir renginių įrangai suvežti ir pastatyti pasitarnauja sunkvezimiai su kranu. Ką tenka vežti sunkvežimiais ir vilkikais, ruošiantis renginiui?

Scenos pastatymo armatūra

SunkvežimiaiViena iš priežasčių, kodėl prieš bet kurį renginį tam tikroje vietoje pasirodys sunkvezimiai su kranu, scania vilkikai – tai tas faktas, kad čia reikės statyti didelę sceną. Kai kurią armatūrą užkelti bus tikrai sunku, tad sunkvežimis bus geriausias pagalbininkas, siekiant užkelti visus armatūros gabalus, plokštes, konstrukcijas, pakabinti tentus ir pan. Statybos – sunkus ir rimtas dalykas. Kiekvienas sostinės gyventojas gali pamatyti, kad ir laikinos angarų statybos užtrunka ir yra sudėtingos. Tereikia pasižvalgyti, kaip viskas vyksta Katedros aikštėje kaskart, kai ten yra statoma eglutė arba ruošiamasi kokiai nors miesto šventei, daroma didelė scena. Atvažiuoja ir sunkvežimis, ir vilkikas, ir kranas, ir dar kelios mašinos, ir labai daug žmonių dirba vienoje vietoje, kol pastato tai, ką turi pastatyti.

Kėdės ir kiti baldai

Skaityti visą straipsnį “Sunkvežimis koncertų įrangos prieš koncertą” »

Maudymosi kostiumėlis šiam sezonui: kaip jį išsirinkti

Drabužiai moterimsNors kartais gal galvojame, kad maudymosi kostiumėliai yra ilgalaikis pirkinys. Esą, nusipirkę šiais metais, su malonumu rengsimės ir kitais. Tačiau nuolat atsiranda priežasčių, dėl kurių kitais metais ar dar kitais maudymosi kostiumėlio prireikia naujo. Moterų figūros formos keičiasi, priklausomai nuo amžiaus, mitybos ar nėštumo kriterijų, todėl senasis maudymosi kostiumėlis, nors praeityje ir labai mėgtas, vėliau gali nebetikti. Tačiau taip pat ir paprasčiausias noras atsinaujinti, apsirengti kažką gražaus ir madingo verčia ieškoti naujo. Jeigu atėjo metas rinktis naują maudymosi kostiumėlį, laukia įdomūs pasirinkimai. Kaip gi jį išsirinkti, kaip nesuklysti?

Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

Pats patikimiausias kriterijus renkantis maudymosi kostiumėlį yra savos figūros tipas. Tik jūs viena gerai žinote savo poreikius, puikiai atskiriate, su kuriais drabužiais jaučiatės išties patogiai ir gerai, o su kuriais manotės atkreipiate per daug dėmesio, o gal jis krypsta ne į tas kūno vietas, kurias norėtumėte rodyti. Nebūtina ir pasikliauti šūkiu – išryškinkite privalumus ir slėpkite trūkumus. Niekas nieko neverčia išryškinti. Juk maudymosi kostiumėliu reikia tam, kad išsimaudytumėte, kad galėtumėte mėgautis poilsiu gamtoje ar baseine, ir tai jūsų nevaržytų, jums būtų patogu, pati sau patiktumėte.

Margas ar vienspalvis?

Skaityti visą straipsnį “Maudymosi kostiumėlis šiam sezonui: kaip jį išsirinkti” »