Rugsėjis, 2013

Labai plonas Acer notebook kompiuteris

Acer Aspire pardavėjai V5 nešiojamų kompiuterių seriją apibūdina, kaip labai plonus notebook nešiojamus kompiuterius.Acer V5 būna tokiais ekrano dydžiais 14, 15.6, ir 17.3 colių. Šiame straipsnyje, mes apžvelgiame Acer V5, trokštamąjį V5-531, Jo ekranas prasideda nuo 14 colių.

Acer V5 yra 1.3 GHz greičio, turi dviejų branduolių Intel Pentium 967 procesorių, įdiegtą įspūdingą Intel HD grafiką, taip pat turi 4 GIGABAITŲ atmintį, ir 320 GIGABAITŲ „Seagate Momentus“, bei labai ploną standųjį diską. Kadangi tiktai Acer V5 šiuo metu siūlo nešiojamus kompiuterius, kurie puikiai atitinka žmonių kainų pageidavimus.

Acer nešiojamieji kompiuteriai apima visą rinką suteikia didelį pasirinkimą. Interneto Wi-Fi palaiko tipišką IEEE 802.11b/g/n. Acer V5 notebook taip pat apima Bluetooth 4.0 modulį. Skype vartotojai įvertins HD vaizdo elementą 1.3 integruota internetinė kamera.AcerV5-531 Gaminiui suteikiama 24 mėnesių garantija. Defekto atveju, savininkas privalo siųsti ar keisti į naują kompiuterį, teikdamas prašymą Acer paslaugų centrui. Garantija gali būti suteikta net iki 3 metų.

Skaityti visą straipsnį “Labai plonas Acer notebook kompiuteris” »

Ekonomiškas sprendimas – dėvėti krautuvai

Norite gerai ir sparčiai atlikti sunkių objektų pervežimo darbus jums tikrai reikalingas krautuvai, o taupydami savo pinigus galite pirkti dėvėtus krautuvus.

Dėvėti krautuvai nuo naujų skiriasi tuo, kad jau yra naudoti kažkieno anksčiau, kiekvienas krautuvas turi tam tikrą svorio limitą. Savaime aišku, kad kuo mažesnis krautuvas, tuo mažesnė jo keliamojo galia, o kuo didesnį išsirinksite dėvėtą krautuvą, tuo daugiau svorio galėsite pakelti, kadangi jo svorio limitas yra kur kas didesnis negu mažesniųjų.

Norėdami gerai ir saugiai naudoti savo dėvėtus krautuvus turite atsižvelgti ir į jo saugumo galimybes, ir aukštį iš kurio bus keliamas svoris, nes jai iš aukštesnio aukščio tai kėlimo galia pamažės negu yra nurodoma kaip didžiausia, nes keliant iš aukščiau pridedamas daugiau jėgos sąnaudų patiems dėvėtiems krautuvams.

Atsižvelgiant į tai kokio kuro naudojimo dėvėtus krautuvus išsirinksite, turite apgalvoti, kokios bus galimybės tą kurą papildyti, apgalvoti ir paruošti tinkamą dėvėtų krautuvų paruošimą darbui, tad pirkdami turite galvoti ne tik apie patį įrenginį o ir apie patalpas kuriose naudositės savo dėvėtais krautuvais, bei jų paruošimo naudojimui galimybes.

Svarbu ir reikalingi apgalvoti ir pačių padangų kurios naudojamos su dėvėtais krautuvais pritaikymą, kad atitiktų labiausiai jūsų išrinktų dėvėtų krautuvų reikalavimus, nes padangos yra įvairios ir jas reik atitaikyti, kad įrenginį galėtumėte naudoti visu šimtu procentų, be jokių papildomų nemalonumų.