Balandis, 2017

Kaip atkimšti santechniką

Jeigu sugenda santechnika, kartais iškart reikia kviesti meistrą, o kartais kai kuriuos dalykus dar galima bandyti padaryti patiems, ir jie galbūt visai gerai gausis. Taigi, iš pradžių vertėtų pagalvoti apie savo galimybes, ką dar galite padaryti, kai užsikemša kriauklė ar vonia.

Su pompa

Santechnikos prekėsPaprasčiausia namų santechnika prasideda vos jums į rankas paėmus juodą guminę pompą su mediniu kotu. Šis paprastas įrankis drauge yra stebuklingas, kadangi su juo galima padaryti tikrus stebuklus. Netikite? Pabandykite ir pamatysite. Visi nešvarumai iš užsikimšusios kanalizacijos paprastai išeina vakuumo principu. Taigi, kad ir ką galvotumėte, jūs tikrai turite puikias galimybes iš ten išvaryti visą šlamštą lauk. Tereikės tikrai gerai papompuoti.

Su rankomis

Jeigu pompa bejėgė, santechnika galbūt gali išvalyta rankomis. Tai itin dažnai gerai suveikia vonioje, kur vamzdis būna užsikimšęs ilgais galvos plaukais. Jie aplink save sukuria tikrą voratinklį ir sukuria visišką grandinę šlamšto, taigi, ištraukti iš ten viską, kas nešvaru, galite tiesiog su pirštais. Kadangi reikės pradėti nuo viršaus ir išlupti tą ilgąją susivijusią šlykštynių virvę.

Su viela

Skaityti visą straipsnį “Kaip atkimšti santechniką” »

Kaip nuvalyti senus turėklus

Jeigu jūsų namuose yra seni Vidalsta tureklai arba kokie nors kiti seni turėklai, bent kartą metuose reikėtų juos nuvalyti. Galbūt jūs ir taip juos valote įprasto tvarkymosi metu, tačiau bent kartą nuvalykite juos taip, kad žinotumėte – čia buvo atliktas generalinis tvarkymasis.

Nusiurbti

LaiptaiPirmas dalykas, kurį reikia padaryti – tai tiesiog nusiurbti senas dulkes ir nešvarumus, kad turėklai būtų nuvalyti sausu būdu. Vidalsta tureklai, kaip ir visi kiti pasaulio turėklai, nėra tik vientisa plokštė. Turėklai susideda iš daugybės atramų, kurios kiekviena gali apdulkėti, bėgant laikui. Jeigu turėklai yra apleistame pastate – juo labiau. Tad norėdami užtikrinti švarą, reikia pasistengti siurbti visus kraštelius, aplink visus turėklų strypus. Nesvarbu, ar jie mediniai, metaliniai ar keramikiniai, ant jų kaupiasi dulkės. Dėl ko pirmiausia siurbiame? Dėl to, kad tai užtikrina švarinimą tokiu būdu, kada mums nereikia sušlapinti dulkių ar kažkokių kitų nešvarumų. Mat sušlapinus sausus nešvarumus mes patys savomis rankomis pasigaminsime teplionę.

Nušluostyti pagrindines dalis

Skaityti visą straipsnį “Kaip nuvalyti senus turėklus” »

Profesionali kosmetika Oda – lygiam ir švelniam veidui

Kad ir kaip norėtųsi turėti nepriekaištingą veido odą, kuri būtų lygi, švelni ir visada išliktų stangri – tokia dovana pasigirti gali ne kiekvienas. Nors ir yra puikių veido kremų, galinčių kiek pristabdyti senėjimo procesus, padėti atsikratyti spuogų ar skaistinti veido odą, vien jų nepakanka. Bėgant metams ir aplinkoje vykstantiems procesams vis labiau veikiant jūsų odą, reikalingas kosmetologo prisilietimas. Šiandien siūlomi įvairūs veido valymai, šveitimai, procedūros ultragarsu ir pan., gali tapti puikiomis priemonėmis prižiūrėti veido odą. O kad jų poveikis būtų dar efektyvesnis, siūlome procedūrų metu naudoti lietuvišką kosmetiką Oda, kuri tapo tikru kokybės ir profesionalumo ženklu.

Kuomet reikalingas veido valymas?

Profesionali kosmetikaKad imtųsi reikiamų priemonių, žmonės dažnai laukia, kuomet problemos taps akivaizdžios. Deja, per vėlai susiėmus, kovoti su veido trūkumais gali tapti sunkiau. Todėl rekomenduojame periodiškai veido valymus atlikti tuomet, jei pastebėjote smulkias raukšleles, pigmentines dėmes, papilkėjusią veido odos spalvą, turite įvairių nelygumų ir randelių, odai trūksta elastingumo, ji ypač spuoguota.

Skaityti visą straipsnį “Profesionali kosmetika Oda – lygiam ir švelniam veidui” »

Dantų sveikatos profilaktika

DenticijaDabar odontologijos įstaigų yra nemažai, galima rinktis ir tokias žinomas klinikas kaip Kauno Denticija, galima važiuoti ir į viešą polikliniką, ir pas pažįstamą dantistą eiti. Svarbiausia – eiti kažkur ir rūpintis savo dantimis. Deja, pasirodo, kad labai dažnai žmonės nepaiso šios tiesos ir savo dantų sveikata susirūpina gerokai per vėlai.

Užsuka pas gydytojus per vėlai

Pagrindinė problema, kodėl į Kauno Denticija ar į kitą kliniką atėję pacientai būna nepatenkinti, tai, kad jie pas dantistus ateina iš esmės per vėlai. Tada, kai jau šauki iš skausmo, tada, kai į danties vietą jau gali monetą įstatyti, tada, kai dantys tampa geltoni, tada, kai į skylę dantyje liežuvis telpa – tada atėję pacientai geriau net tegul nebando meluoti, kad lankosi pas odontologus reguliariai. Gal yra kažkoks stereotipas, varantis baimę, dėl kurio žmonės per retai eita pas dantistus. Tačiau problemų su dantimis turėtume tikrai mažiau, o ir jų tvarkymas kainuotų pigiau, jeigu pas odontologus lankytumėmės reguliariai. Kada ir kaip dažnai reikėtų eiti pas juos?

Kasmetinė profilaktika

Skaityti visą straipsnį “Dantų sveikatos profilaktika” »

Muzikantai

MuzikantaiNežinote, kaip šventę padaryti linksmą ir nepamirštamą? Norite, kad svečiai nenuobodžiautų ir būtų smagi atmosfera? Muzikantai gali jums pagelbėti, pasirinkite mėgstamiausias ir linksmiausias melodijas. Šiandieną galite rinktis ir pageidaujamą instrumentą. Šventę galite surengti tokią, kokią norite. Muzikantus galite rasti internetinėje svetainėje versliukai.lt. Vieni nurodo paslaugų įkainius, o kiti tai palieka deryboms. Kaina priklauso dažniausiai nuo to, kuriam laikui reikalingos muzikantų paslaugos. Kai kurie pasirenka visam vakarui, tai puikus sprendimas, kada jums reikalingas vakaro vedėjas. Susirinkusiems svečiams neteks liūdėti ir nuobodžiauti, muzikantai gali puikiai pravesti visą šventę. Gali skambėti ne tik mėgstamos dainos, vedėjai gali sugalvoti įvairiausių žaidimų, pramogų, atrakcionų. Paprasčiau tariant, pasirūpinti šventės jaukia ir linksma atmosfera.

Užsukę į internetinę svetainę versliukai.lt rasite ne vieną pasiūlymą. Čia muzikantai pateikia trumpus įrašus, kad galėtumėte įvertinti, ar tai jums tiks ar tęsite paieškas. Galite rasti įvairiausių melodijų, atlikėjai jums mielai pasiūlys lietuviškas arba kitų šalių dainas. Jei jums patinka senos geros melodijos jas, taip pat, čia nesudėtingai rasite. Internetinėje svetainėje galima rasti ir klasiką, kurią daugelis pasirenka. Atlikėjai nurodo vietoves, kur gali atvykti. Svetainėje galite rasti nemažai informacijos, žinoma, visada galite kreiptis nurodytais kontaktais. Nerekomenduojama muzikantų paieškos atidėti paskutinei minutei, kadangi būtent tada, kada planuojate šventę ar renginį, pasirinktas atlikėjas gali būti užimtas. Tai rekomenduojama derinti iš anksto, kad galėtumėte rinktis tai, kas jums patinka ir netektų naudotis bet kokių atlikėjų paslaugomis.

Skaityti visą straipsnį “Muzikantai” »