Estetinis plombavimas

Ką svarbu žinoti apie estetinį plombavimą?

Estetinis plombavimas – tai procedūra, kurios metu yra atstatomi dantų pažeidimai, koreguojama pakitusi spalva, keičiama dantų forma, ir t.t. Kai svarstoma apie estetinį plombavimą, neretai kyla įvairių klausimų, taigi, kokie jų užduodami dažniausiai, ir ką svarbiausia žinoti apie šią procedūrą?

Pirmiausia išsirinkite tinkamą kliniką

Įvairių odontologijos klinikų, kuriose yra siūloma ši paslauga, rasime ne taip ir mažai, tad tuomet, jei galvojama apie estetinį plombavimą Vilniuje, reikėtų susirasi tikrai patikimą kliniką, kurioje ji paslauga būtų atliekama profesionaliai. Jei įvertinsite keletą svarbiausių kriterijų, tikėtina, kad apsispręsti bus galima kur kas paprasčiau:

  • Visada norima, kad estetinis plombavimas būtų atliekamas itin kruopščiai, ir kad rezultatu netektų nusivilti, taigi, verta pasidomėti, kaip apie įvairias klinikas atsiliepia klientai. Taip pat visada galima rasti ir rekomendacijų, kurios leidžia daug paprasčiau atrasti tam tikrus tinkamiausius pasirinkimus;
  • Estetinio plombavimo kaina – taip pat labai svarbi. Tenka pastebėti, kad įvairių skirtingų klinikų nustatyti įkainiai gali net labai varijuoti, tad galima iš anksto pasidomėti, kiek gali kainuoti ši paslauga. Tikrai neverta manyti, kad pigiau kainuojanti paslauga bus prastesnės kokybės – juk kainai įtakos turi ir tai, kiek kainuoja patalpų nuoma, ir t.t.;
  • Kitas svarbus kriterijus – ai vietovė, kurioje yra įsikūrusi klinika. Nors estetinis plombavimas kartais gali būti atliekamas vieno vizito metu, tačiau gali prireikti ir daugiau apsilankymų klinikoje. Taigi, jei svarstote apie estetinį plombavimą, galite pasidomėti, kokiose konkrečiose vietovėse yra įsikūrusios klinikos, ir tai galės jums padėti atrasti palankiausius pasirinkimus;
  • Jei norite, kad estetinis plombavimas būtų atliktas kuo greičiau, palanku bus pasidomėti, kaip greitai galima apsilankyti klinikoje – tiesiog galite paskambinti nurodytu telefono numeriu ir pasiteirauti, kada būtų galima apsilankyti.

Skaityti visą straipsnį “Ką svarbu žinoti apie estetinį plombavimą?” »

Profesionali kosmetika Oda – lygiam ir švelniam veidui

Kad ir kaip norėtųsi turėti nepriekaištingą veido odą, kuri būtų lygi, švelni ir visada išliktų stangri – tokia dovana pasigirti gali ne kiekvienas. Nors ir yra puikių veido kremų, galinčių kiek pristabdyti senėjimo procesus, padėti atsikratyti spuogų ar skaistinti veido odą, vien jų nepakanka. Bėgant metams ir aplinkoje vykstantiems procesams vis labiau veikiant jūsų odą, reikalingas kosmetologo prisilietimas. Šiandien siūlomi įvairūs veido valymai, šveitimai, procedūros ultragarsu ir pan., gali tapti puikiomis priemonėmis prižiūrėti veido odą. O kad jų poveikis būtų dar efektyvesnis, siūlome procedūrų metu naudoti lietuvišką kosmetiką Oda, kuri tapo tikru kokybės ir profesionalumo ženklu.

Kuomet reikalingas veido valymas?

Profesionali kosmetikaKad imtųsi reikiamų priemonių, žmonės dažnai laukia, kuomet problemos taps akivaizdžios. Deja, per vėlai susiėmus, kovoti su veido trūkumais gali tapti sunkiau. Todėl rekomenduojame periodiškai veido valymus atlikti tuomet, jei pastebėjote smulkias raukšleles, pigmentines dėmes, papilkėjusią veido odos spalvą, turite įvairių nelygumų ir randelių, odai trūksta elastingumo, ji ypač spuoguota.

Skaityti visą straipsnį “Profesionali kosmetika Oda – lygiam ir švelniam veidui” »

Įspūdžiai po nosies plastinės operacijos

Kartais nedidelė plastinė chirurgija, tokia kaip nosies plastinė operacija, gali iš tiesų pakeisti visą žmogaus gyvenimą. Taip tvirtina ir Agnė, kuriai nosies operacija (apie tokio tipo operacijas plačiau skaitykite čia plastikoschirurgai.lt/nosies-operacija arba kituose tinklapiuose) buvo atlikta prieš pusę metų, o dabar pacientė jau džiaugiasi puikiais rezultatais.

Visą laiką gėdijosi nosies

Chirurgija prieinama kainaKaip sako Agnė, didelė kumpa nosis su kuprele buvo visą gyvenimą jos didžiausia gėda. „Kai man kas nors sakydavo komplimentą, kad aš gražiai atrodau, man tada būdavo taip liūdna ir pikta, nes tikrai galvodavau, kad tas, kas tą komplimentą sako, to neturi nuoširdžiai omeny, o galbūt tik nori mane pašiepti. Tikrai negalėjau to suvokti, kad aš kažkam galiu būti graži, kad kažkas nuoširdžiai mane tokią mato. Ta nosis man viską gadindavo. Turėjau ir visokių pravardžių mokykloje. Veidas ir figūra būtų nieko, bet uždėk net ir gražiausiam žmogui didelę baisią nosį, ir jis neatrodys gražiai. Taigi, man visada buvo didelis liūdesys ir rūpestis dėl tos nosies“, – sako Agnė.

Ilgai nesiryžo operacijai

Skaityti visą straipsnį “Įspūdžiai po nosies plastinės operacijos” »

Labai plonas Acer notebook kompiuteris

Acer Aspire pardavėjai V5 nešiojamų kompiuterių seriją apibūdina, kaip labai plonus notebook nešiojamus kompiuterius.Acer V5 būna tokiais ekrano dydžiais 14, 15.6, ir 17.3 colių. Šiame straipsnyje, mes apžvelgiame Acer V5, trokštamąjį V5-531, Jo ekranas prasideda nuo 14 colių.

Acer V5 yra 1.3 GHz greičio, turi dviejų branduolių Intel Pentium 967 procesorių, įdiegtą įspūdingą Intel HD grafiką, taip pat turi 4 GIGABAITŲ atmintį, ir 320 GIGABAITŲ „Seagate Momentus“, bei labai ploną standųjį diską. Kadangi tiktai Acer V5 šiuo metu siūlo nešiojamus kompiuterius, kurie puikiai atitinka žmonių kainų pageidavimus.

Acer nešiojamieji kompiuteriai apima visą rinką suteikia didelį pasirinkimą. Interneto Wi-Fi palaiko tipišką IEEE 802.11b/g/n. Acer V5 notebook taip pat apima Bluetooth 4.0 modulį. Skype vartotojai įvertins HD vaizdo elementą 1.3 integruota internetinė kamera.AcerV5-531 Gaminiui suteikiama 24 mėnesių garantija. Defekto atveju, savininkas privalo siųsti ar keisti į naują kompiuterį, teikdamas prašymą Acer paslaugų centrui. Garantija gali būti suteikta net iki 3 metų.

Skaityti visą straipsnį “Labai plonas Acer notebook kompiuteris” »