Estetinis plombavimas

Įspūdžiai po nosies plastinės operacijos

Kartais nedidelė plastinė chirurgija, tokia kaip nosies plastinė operacija, gali iš tiesų pakeisti visą žmogaus gyvenimą. Taip tvirtina ir Agnė, kuriai nosies operacija (apie tokio tipo operacijas plačiau skaitykite čia plastikoschirurgai.lt/nosies-operacija arba kituose tinklapiuose) buvo atlikta prieš pusę metų, o dabar pacientė jau džiaugiasi puikiais rezultatais.

Visą laiką gėdijosi nosies

Chirurgija prieinama kainaKaip sako Agnė, didelė kumpa nosis su kuprele buvo visą gyvenimą jos didžiausia gėda. „Kai man kas nors sakydavo komplimentą, kad aš gražiai atrodau, man tada būdavo taip liūdna ir pikta, nes tikrai galvodavau, kad tas, kas tą komplimentą sako, to neturi nuoširdžiai omeny, o galbūt tik nori mane pašiepti. Tikrai negalėjau to suvokti, kad aš kažkam galiu būti graži, kad kažkas nuoširdžiai mane tokią mato. Ta nosis man viską gadindavo. Turėjau ir visokių pravardžių mokykloje. Veidas ir figūra būtų nieko, bet uždėk net ir gražiausiam žmogui didelę baisią nosį, ir jis neatrodys gražiai. Taigi, man visada buvo didelis liūdesys ir rūpestis dėl tos nosies“, – sako Agnė.

Ilgai nesiryžo operacijai

Skaityti visą straipsnį “Įspūdžiai po nosies plastinės operacijos” »

Labai plonas Acer notebook kompiuteris

Acer Aspire pardavėjai V5 nešiojamų kompiuterių seriją apibūdina, kaip labai plonus notebook nešiojamus kompiuterius.Acer V5 būna tokiais ekrano dydžiais 14, 15.6, ir 17.3 colių. Šiame straipsnyje, mes apžvelgiame Acer V5, trokštamąjį V5-531, Jo ekranas prasideda nuo 14 colių.

Acer V5 yra 1.3 GHz greičio, turi dviejų branduolių Intel Pentium 967 procesorių, įdiegtą įspūdingą Intel HD grafiką, taip pat turi 4 GIGABAITŲ atmintį, ir 320 GIGABAITŲ „Seagate Momentus“, bei labai ploną standųjį diską. Kadangi tiktai Acer V5 šiuo metu siūlo nešiojamus kompiuterius, kurie puikiai atitinka žmonių kainų pageidavimus.

Acer nešiojamieji kompiuteriai apima visą rinką suteikia didelį pasirinkimą. Interneto Wi-Fi palaiko tipišką IEEE 802.11b/g/n. Acer V5 notebook taip pat apima Bluetooth 4.0 modulį. Skype vartotojai įvertins HD vaizdo elementą 1.3 integruota internetinė kamera.AcerV5-531 Gaminiui suteikiama 24 mėnesių garantija. Defekto atveju, savininkas privalo siųsti ar keisti į naują kompiuterį, teikdamas prašymą Acer paslaugų centrui. Garantija gali būti suteikta net iki 3 metų.

Skaityti visą straipsnį “Labai plonas Acer notebook kompiuteris” »