Labai plonas Acer notebook kompiuteris

Acer Aspire pardavėjai V5 nešiojamų kompiuterių seriją apibūdina, kaip labai plonus notebook nešiojamus kompiuterius.Acer V5 būna tokiais ekrano dydžiais 14, 15.6, ir 17.3 colių. Šiame straipsnyje, mes apžvelgiame Acer V5, trokštamąjį V5-531, Jo ekranas prasideda nuo 14 colių.

Acer V5 yra 1.3 GHz greičio, turi dviejų branduolių Intel Pentium 967 procesorių, įdiegtą įspūdingą Intel HD grafiką, taip pat turi 4 GIGABAITŲ atmintį, ir 320 GIGABAITŲ „Seagate Momentus“, bei labai ploną standųjį diską. Kadangi tiktai Acer V5 šiuo metu siūlo nešiojamus kompiuterius, kurie puikiai atitinka žmonių kainų pageidavimus.

Acer nešiojamieji kompiuteriai apima visą rinką suteikia didelį pasirinkimą. Interneto Wi-Fi palaiko tipišką IEEE 802.11b/g/n. Acer V5 notebook taip pat apima Bluetooth 4.0 modulį. Skype vartotojai įvertins HD vaizdo elementą 1.3 integruota internetinė kamera.AcerV5-531 Gaminiui suteikiama 24 mėnesių garantija. Defekto atveju, savininkas privalo siųsti ar keisti į naują kompiuterį, teikdamas prašymą Acer paslaugų centrui. Garantija gali būti suteikta net iki 3 metų.

Klaviatūra Acer V5-531 kompiuteryje užima visą plotį ir panaudoja „chiclet“ visu dyžiu, panašiai kaip skaitmeninė klaviatūra. Klaviatūra naudoja 15 x 15 mm (0.59 x 0.59) raidės su 4 mm (0.16) tarpais, todėl klaviatūros mygtukai lengvai paspaudžiami ir labai patogūs. Juodas plastikas, panaudotas klaviatūrai, neduoda kokybės įspūdžio. Ši Acer V5užrašų knygelės klaviatūra nėra skirta rinkti ilgiems tekstams. Acer Aspire V5 užrašų knygelė naudoja 10.5 x 7.8 cm (0.41 x 0.31) „Synaptics ClickPad“. ClickPad primena tradicinį „touchpad“, bet jam trūksta nepriklausomų pelės mygtukų. Mes išsiaiškinome, kad Acer AspireV5 ClickPad turi trūkumų, tokių kaip susispaudžiaklavišai. Antra vertus mes sužinojome, kad slydimas per minkštą žemesniojo klavišo erdvę yra lengvesnis nepaisant to jog „touchpad“ yra truputį šiurkštintos struktūros. Minkštą žemesniojo klavišo erdvę nebuvo labai jautri, ir netyčinis spragtelėjimas nesureagavo per bandymą, o tai tikrai naudinga ir patogu. Visaminkšta žemesniojo klavišo erdvė palaiko prisilietimo gestus ir funkcijas tokias kaip dviejų pirštų zuminimas, ar tempimas kuris veikia tobulai.

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *