Geriausi oro kondicionieriai jūsų namams: Kuris iš jų jums tinka?

Vasaros karštis gali išvarginti jūsų patalpas. Oro kondicionierius yra puikus būdas atvėsinti namus ir vėl jais mėgautis. Tačiau kokį kondicionierių turėtumėte įsigyti? Kadangi yra tiek daug skirtingų prekės ženklų, modelių ir galimybių, sprendimas gali pasirodyti pribloškiantis. Renkantis oro kondicionierių savo namams, reikia atsižvelgti į daugybę dalykų. Kokio dydžio yra patalpa, kurią reikia vėsinti? Kokio vėsinimo efekto norite? Ar pageidaujate natūralaus vėdinimo, ar ko nors labiau statiško? Kiekvienas oro kondicionieriaus tipas turi privalumų ir trūkumų, tačiau vieni yra geresni už kitus, priklausomai nuo jūsų konkrečių poreikių ir aplinkybių. Toliau pateikiame populiariausių oro kondicionierių tipų skirstymą ir nurodome, kuris iš jų geriausiai tinka jums, atsižvelgiant į jūsų unikalią situaciją. Mobilūs kondicionieriai ir eksperto patarimai.

Kuris oro kondicionierius geriausiai tinka jūsų namams?

ACNorite geriausio oro kondicionieriaus savo namams. Tačiau kuris iš jų geriausiai tinka jūsų namams? Yra trys pagrindiniai oro kondicionierių tipai, kurių kiekvienas turi savų privalumų ir trūkumų. Langinis oro kondicionierius montuojamas lange ir vėsinamas judančiu oru. Padalytas oro kondicionierius yra padalytas į dvi dalis. Viena dalis vėsina ir drėkina orą, o kita dalis siurbia vėsų orą į jūsų namus. Vamzdinis oro kondicionierius panašus į dalijamąjį, tačiau turi mažiau dalių ir dažnai yra ekologiškesnis. Kokį oro kondicionieriaus tipą turėtumėte pasirinkti, priklausys nuo daugelio veiksnių. Turėtumėte atsižvelgti į patalpos, kurią norite vėsinti, dydį ir jo judinamo oro kiekį. Taip pat turėtumėte pagalvoti apie savo pageidavimus dėl vėsinimo, natūralaus vėdinimo ir garso lygio. Visi šie dalykai padės jums nustatyti, kokio tipo oro kondicionierius geriausiai tinka jūsų namams. Plačiau: https://www.e-nit.lt/oro-kondicionavimas/mobilus-kondicionieriai puslapyje.

Langiniai oro kondicionieriai

Langiniai oro kondicionieriai yra labiausiai paplitęs oro kondicionierių tipas. Jie yra palyginti nebrangūs ir lengvai montuojami. Yra dviejų rūšių langų oro kondicionieriai: vienpakopiai ir dvipakopiai. Vienpakopiai oro kondicionieriai yra pigesni ir skirti vėsinti nedideles patalpas. Mobilūs kondicionieriai ir rinkos tendencijos. Dviejų pakopų oro kondicionieriai turi vieną šildymo elementą ir yra skirti vėsinti didelius kambarius. Mobilūs kondicionieriai namams ir kiti produktai. Vienpakopis oro kondicionierius paprastai geriausiai tinka patalpoms, kurių plotas mažesnis nei 150 kvadratinių pėdų. O dviejų pakopų oro kondicionierius geriausiai tinka didesnei nei 150 kvadratinių pėdų patalpai.

Padalyti oro kondicionieriai

Padalyti oro kondicionieriai yra dar vienas paplitęs oro kondicionieriaus tipas. Jie gali būti vienvamzdžiai arba dvivamzdžiai. Vieno kanalo padalytas oro kondicionierius vėsina ir drėkina vieną patalpą. Galingi mobilūs kondicionieriai ir mobilūs kondicionierius ir rinkos tendencijos. Dviejų kanalų oro kondicionierius turi dvi atskiras sistemas: viena sistema vėsina kambarį, o kita sistema siurbia vėsų orą į likusią namų dalį. Vieno kanalo oro aušintuvas paprastai geriausiai tinka patalpai, kurios plotas mažesnis nei 160 kvadratinių pėdų. Mobilūs kondicionieriai su šildymo funkcija – kiek visa tai kainuoja?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *