Įspūdžiai po nosies plastinės operacijos

Kartais nedidelė plastinė chirurgija, tokia kaip nosies plastinė operacija, gali iš tiesų pakeisti visą žmogaus gyvenimą. Taip tvirtina ir Agnė, kuriai nosies operacija (apie tokio tipo operacijas plačiau skaitykite čia plastikoschirurgai.lt/nosies-operacija arba kituose tinklapiuose) buvo atlikta prieš pusę metų, o dabar pacientė jau džiaugiasi puikiais rezultatais.

Visą laiką gėdijosi nosies

Chirurgija prieinama kainaKaip sako Agnė, didelė kumpa nosis su kuprele buvo visą gyvenimą jos didžiausia gėda. „Kai man kas nors sakydavo komplimentą, kad aš gražiai atrodau, man tada būdavo taip liūdna ir pikta, nes tikrai galvodavau, kad tas, kas tą komplimentą sako, to neturi nuoširdžiai omeny, o galbūt tik nori mane pašiepti. Tikrai negalėjau to suvokti, kad aš kažkam galiu būti graži, kad kažkas nuoširdžiai mane tokią mato. Ta nosis man viską gadindavo. Turėjau ir visokių pravardžių mokykloje. Veidas ir figūra būtų nieko, bet uždėk net ir gražiausiam žmogui didelę baisią nosį, ir jis neatrodys gražiai. Taigi, man visada buvo didelis liūdesys ir rūpestis dėl tos nosies“, – sako Agnė.

Ilgai nesiryžo operacijai

Vėliau, jau sulaukusi pilnametystės, mergina ėmė domėtis tokiomis nosies plastinėmis operacijomis. Deja, dažnai atbaidydavo ta mintis, kad kažkas su skalpeliais duosis aplink akis, veidą. O ir būdavo kartais žinių forumuose apie komplikacijas, apie tai, kaip kartais ne iš pirmo karto viskas pavyksta. Galiausiai, baisu buvo ir dėl narkozės – juk niekada jos anksčiau neteko turėti, o kas gali norėti tokios keistos procedūros tiesiog nė iš šio, nė iš to. Taigi, Agnė ilgai dvejojo, bet dar po kelių metų suprato, kad negali taip gyventi. Gal žmonėms ta nosis ir nėra tokia svarbi, kokia svarbi ji buvo pačiai Agnei, kuri niekaip negalėjo pilnai pasitikėti savimi ir gyventi normalų gyvenimą.

Pavyko geriau nei tikėtasi

Tačiau visi nuogąstavimai išgaravo jau po pirmosios konsultacijos pas chirurgus klinikoje. Jos metu mergina sužinojo ekspertų nuomonę. Anot gydytojų, operacija tikrai galėtų būti reikalinga, nes tokia nosis esą per grubi švelniam veidui. Ji daro veidą vyrišku. Buvo aptartos detalės ir vėliau kitą susitikimą atlikta operacija. Agnė džiaugiasi, kad ryžosi šiam pokyčiui, o tuo labiau, kad viskas pavyko geriau negu tikėtasi. Nebuvo jokių komplikacijų – viskas pavyko tiesiog puikiai. Tad dabar ji šypsosi ir sako, kad jai iškart prasidėjo tiesio kitas gyvenimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *