Kaip turėti gražias lūpas? Patarimai

Gražios lūpos nėra smulkmena. Jos gali padėti žmogui kur kas labiau pasitikėti savimi. Tikrai taip ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams. Bėgant metams dažniausiai lupos tampa gana sausos, tad reikia ieškoti priemonių, kurios gali padėti joms vėl atrodyti puikiai.

Šiuo metu priemonių, kurios padės lūpoms atrodyti labai gražiai, pasiūla yra labai plati. Tikrai ne tik lūpų balzamai, tačiau jie minimi bene dažniausiai, kadangi gali geriausiai drėkinti lūpas ir taip joms padėti nugalėti metų poveikį.

Lūpų drėkinimas

Kasdien naudokite lūpų balzamą ar vazeliną. Tai padės išlaikyti jūsų lūpas hidratuotas ir apsaugotas nuo sausumo ir įtrūkimų. Rinkitės balzamą su SPF, kad apsaugotumėte lūpas nuo saulės. Žinoma, gerkite daug vandens. Tai padės jūsų organizmui išlikti hidratuotam, įskaitant ir jūsų lūpas. Venkite lūpų laižymo. Tai džiovina jūsų lūpas ir sukelia įtrūkimus.

Korėjietiškų lūpų balzamų rasite čia.

Šveisti – būtina

Reguliariai šveiskite lūpas. Procesas padės pašalinti negyvas odos ląsteles ir padaryti jūsų lūpas lygesnes. Galite naudoti švelnų šveitiklį, skirtą lūpoms, arba pasigaminti savo šveitiklį iš cukraus ir alyvuogių aliejaus.

Kai galite, būtinai masažuokite lūpas. Masažas padės pagerinti kraujotaką ir padaryti jūsų lūpas putlesnes. Galite masažuoti lūpas pirštais arba dantų šepetėliu.

Ar lūpoms reikia dažų?

Viskas – pagal Jūsų poreikius. Dažai padės paryškinti jūsų lūpas ir suteikti joms spalvos. Rinkitės lūpų dažus ar blizgesį, kuriame yra drėkinančių ingredientų. Naudokite lūpų pieštuką. Jis gali padėti apibrėžti jūsų lūpų formą ir neleisti lūpų dažams ištepti. Galiausiai, venkite pernelyg tamsių ar ryškių lūpų dažų spalvų. Jei turite plonas lūpas, pernelyg tamsios ar ryškios spalvos gali jas sumažinti. Vietoj to rinkitės šviesesnes ar neutralesnes spalvas.

Sveika gyvensena

Galiausiai, gražioms lūpoms reikia, kad jūs kasdien savimi tinkamai rūpintumėtės. Valgykite daug vaisių, daržovių ir viso grūdo produktų. Venkite perdirbto maisto ir cukraus. Sveika mityba aprūpina jūsų organizmą maistinėmis medžiagomis, kurių reikia jūsų lūpoms, kad jos būtų sveikos ir gražios.

Rūkymas gali pažeisti jūsų lūpas ir padaryti jas raukšlėtas. Jei rūkote, mesti rūkyti yra geriausias dalykas, kurį galite padaryti savo lūpoms ir bendrai sveikatai. Galiausiai, stresas gali sukelti įvairių sveikatos problemų. Raskite sveikų būdų susidoroti su stresu ir tai padės lupoms atrodyti gražiau.

Svarbiausia rūpintis lūpomis kasdien. Tuomet jos visada atrodys puikiai ir net lupų dažai jums nebus reikalingi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *