Oro drėkintuvai – geresnio kvėpavimo ir sveikatos vadovas

DrėkintuvaiDrėgnas patalpų oras padeda žmonėms, sergantiems kvėpavimo takų ligomis, pavyzdžiui, astma ir lėtiniu bronchitu. Tai taip pat padeda žmonėms, gyvenantiems sauso klimato zonose, turintiems malkomis kūrenamas krosnis arba gyvenantiems namuose be centrinio šildymo ir drėkinimo. Oro drėkintuvas yra puikus būdas patalpų orui papildyti drėgme. Jis gali padėti pagerinti jūsų sveikatą žiemos mėnesiais ir bet kuriuo kitu metų laiku, kai jaučiate, kad reikia daugiau drėgmės. Tačiau drėkintuvai kelia tam tikrą riziką. Jie gali būti pavojingi, jei naudojami netinkamai, o daugelis modelių nėra labai patikimi. Šiame straipsnyje trumpai supažindinsime su drėkintuvais, padėsime suprasti, į ką atkreipti dėmesį juos perkant, ir įspėsime apie galimas saugumo problemas. Plačiau: https://nit.lt/produktai/oro-drekintuvai/ puslapyje.

Kas yra oro drėkintuvas?

Oro drėkintuvas padidina drėgmę patalpos ore didindamas vandens garų kiekį ore. Vandens garai yra dujinė vandens forma – tas pats vanduo, kurį geriate skystą, bet kitokios formos. Drėkintuvai drėgmei sukurti gali naudoti įvairius skysčius, įskaitant vandenį, demineralizuotą vandenį, druskingą vandenį, garus arba vandenį, sumaišytą su eteriniais aliejais. Kai kurie drėkintuvai yra šildomi, kiti – ne. Drėkintuvai būna kelių skirtingų stilių ir dydžių. Yra vėsaus rūko, šilto rūko, ultragarsinių ir garinamųjų drėkintuvų. Vėsaus rūko drėkintuvuose drėgmė susidaro iš vandens arba demineralizuoto vandens garavimo būdu. Šilto rūko drėkintuvuose vanduo verdamas, kad susidarytų garai, o tada šie garai naudojami orui drėkinti. Ultragarsiniai drėkintuvai rūkui sukurti naudoja garso bangas. Garinamieji drėkintuvai sausą orą praleidžia pro filtrą, o tada filtru ištraukia iš oro vandenį, kuris išgarinamas į orą. Geriausias oro drėkintuvas ir specialisto patarimai.

Drėkintuvo naudojimo privalumai

– Sausas oras gali dirginti gerklę ir pabloginti kvėpavimo takų problemų simptomus. Oro drėkintuvas difuzorius į orą prideda drėgmės, o tai gali padėti palengvinti kvėpavimo problemas ir padėti jaustis patogiau. Jis taip pat gali padėti išvengti odos išsausėjimo ir lūpų įtrūkimų žiemą. Oro difuzorius už gerą kainą.

– Sausas oras taip pat gali sukelti statinę elektrą, kuri gali sugadinti jūsų elektronikos prietaisus ir kitą turtą.

Tinkamo drėkintuvo paieška

Rinkdamiesi oro drėkintuvą, turėtumėte atkreipti dėmesį į šias savybes:

– Geros kokybės drėkintuvai yra patvarūs ir tarnauja kelerius metus.

– Rinkitės drėkintuvą su automatinio išsijungimo funkcija, kad jis neveiktų visą naktį.

– Apsvarstykite galimybę įsigyti oro drėkintuvą su pažangia technologija, kuri užtikrina geresnę dulksną ir veikia ilgiau.

– Įsitikinkite, kad drėkintuvas turi keičiamą filtrą.

– Rinkitės drėkintuvą su plačiu dulksnos diapazonu, kurį galima reguliuoti. – Įsitikinkite, kad oro drėkintuvas valytuvas yra tinkamo dydžio jūsų patalpai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *