Dantų protezavimas ligonių kasų pagalba

Valstybinė ligonių kasa, šiuo metu teikią paslaugą, kurios pagalba dantų protezavimas gali būti kompensuojamas. Ką reikia daryti, kad jis būtų skirtas.

Pirmiausiai asmuo norintis gauti šią paslaugą turi kreiptis į savo teritorinę ligonių kasą, kadangi ši paslauga gali būti teikiama tik savivaldybėje, kurioje asmuo yra registruotas. Dantų protezavimą norintis atlikti asmuo turi užpildyti prašymą, kurio pagalba jis įtraukiamas į laukiančiųjų sąrašą. Jam yra paskirta eilė, kurios kartais tenka laukti ir kelerius metus, tačiau tai priklauso nuo savivaldybėje esančioje situacijos. Tiesa dantų protezavimas ligonių kasų pagalba reikalauja kantrybės, tačiau yra toks pats užtikrintai geras procesas kaip ir protezavimas savo lėšomis.

Dažniausiai šį būdą renkasi asmenys, kurie nori turėti gražią šypseną, palengvinti sau gyvenimą, tačiau neturi tam pakankamų savo lėšų. Būtent ši išeitis ir tampa labai svarbi senyvo amžiaus žmonėms. Tiesa visas šis procesas turi vykti, dar prieš pradedant dantų protezavimą, o jei dantys jau yra sudėti ligonių kasos negali niekuo padėti, todėl išlaidos nebebus jums grąžintos

Protezavimas-implantavimas

Ką apie tai mano odontologai?

Gydytojai odontologai labai džiaugiasi šia suteikta galimybe ir tikisi, kad metams bėgant tokios pat kompensavimo galimybės bus suteiktos ir kitoms procedūroms. Specialistai pasakoja, kad labai dažnai apsilankęs pacientas sužinojęs kiek jam kainuos dantų protezavimas, šios paslaugos tiesiog atsisako, nes jo finansinės galimybės tiesiog neleidžia jam džiaugtis gražia šypsena. Todėl ši valstybinės ligonių kasų siūloma pagalba puikiai tinka tokiems žmonėms. Jie labai apsidžiaugia tuo, kad galės turėti šypseną, džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu ir jiems tada tampa nesvarbu teks laukti mėnesį ar metus. Yra labai svarbu žmones informuoti apie tai, kad tokia galimybė yra, nes vis dar atsiranda žmonių, kurie tik susitvarkę savo burnos ertmę sužino apie šią galimybę ir nusivilia tuo, kad jau nebegalės atgauti savo pinigų.

Pacientų nuomonė apie paslaugą

Būtent čia nuomonės skiriasi į dvi dalis. Vienu pusė asmenų džiaugiasi šia suteikta galimybe turėti nepriekaištingą šypseną, na o kita yra nepatenkinta, nes kai kuriose savivaldybėse eilės tokios didelės, kad gali tekti laukti penkis ar net daugiau metų. Kalbant apie eilės ilgumą pacientai sako, kad galėtų būti keičiama tvarka, kokiu būdu būtų galima gauti šią paslaugą, kadangi yra žmonių, kurie savo eilės tiesiog nesulaukia, ar per tiek metų pripranta gyventi be dantų, kad ši paslauga jiems tampa tiesiog nebereikalinga. Todėl dauguma kalbintų pacientų teigia, kad būtų galima suteikti galimybę, dantų

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *