Kaip veikia plaukų šalinimas lazeriu?

SalonasPlaukelių šalinimas lazeriu veikia nukreiptas į problemos priežastį. Lazerio šviesa pereina per odą ir nukreipiama į tam tikras pigmentines ląsteles, vadinamas melanocitais. Šios ląstelės gamina melaniną, kuris suteikia odai spalvą. Kai šios ląstelės gamina per daug melanino, plaukeliai gali būti matomi arba išsiskirti iš odos. Dėl to juos lengviau pastebėti ir pašalinti biuro aplinkoje, kai šalia yra kitų žmonių. Norėdamas nukreipti plauko folikulus į jų šaknis, gydytojas turės jus apžiūrėti asmeniškai, kad galėtų nustatyti, kurioje vietoje yra folikulas. Procesą sudaro dvi procedūros: Pirmoji procedūra, vadinama epiliacija, taikoma nepageidaujamiems plaukeliams šalinti nuo folikulo šaknies lygio, naudojant įrankį, kuris iš arti skleidžia lazerio šviesos impulsus. Antrosios procedūros, vadinamos eksfoliacija, metu nuvalomas išorinis odos sluoksnis, esantis šalia kiekvieno folikulo, o tai padeda gydyti susikaupusią hiperpigmentaciją ir bet kokius įaugusius plaukelius. Dauguma pacientų po procedūros patiria minimalų šalutinį poveikį, tačiau jie turėtų pranešti apie bet kokius naujus iškilimus ar paraudimus, kuriuos gali pastebėti po procedūros. Jie taip pat gali pastebėti tam tikrus išvaizdos pokyčius, nes apdoroti plaukeliai laikui bėgant iškrenta savaime.

Kiek laiko trunka plaukų šalinimas lazeriu?

Laikas, per kurį pamatysite rezultatus, priklausys nuo kelių veiksnių, įskaitant jūsų odos tipą ir gydymo grafiką. Priklausomai nuo jūsų odos tipo ir gydymo protokolo, kai kurie pacientai gali tikėtis rezultatų vos po dviejų mėnesių, o kitiems gali prireikti iki šešių mėnesių. Yra keli skirtingi plaukų šalinimo lazeriu tipai, ir kiekvienam jų būdinga skirtinga gydymo trukmė, kurios reikėtų tikėtis. oblakasalon.lt ir rinkos naujienos.

Ko tikėtis plaukelių gydymo lazeriu metu?

Prieš kiekvieną plaukų šalinimo lazeriu procedūrą ir po jos gydytojas arba technikas aptars, ko tikėtis, pavyzdžiui, laukiamus rezultatus ir gydymo planą. Procedūros metu technikas apžiūrės jūsų odą, tada apdoros folikulą. Gydymo trukmė priklauso nuo naudojamo lazerio tipo, tačiau paprastai jis trunka nuo penkių iki dešimties minučių. Po procedūros gydytojas arba technikas pateiks jums priežiūros po procedūros instrukcijų sąrašą, įskaitant nurodymus, kada vengti bet kokios įtemptos veiklos ir kada galėsite vėl užsiimti įprasta veikla, pavyzdžiui, sportuoti. Po procedūros taip pat turėtumėte tikėtis nedidelio kraujavimo ir patinimo, tačiau jie išnyks per kelias dienas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *