Kokios gėlės dabar madingos?

Geles internetuKai geles internetu gali būti lengvai pristatomos į namus ar šventes, tereikia rinktis tai, kas gražu ir jums tinka. Iš tiesų, seniau gėlių mados labiau priklausė nuo klimato ir metų laiko – tai buvo natūralus pasirinkimas. Dabar, kuomet yra galima sau leisti daug daugiau, vis tiek išlaikomos tendencijos pagal sezoniškumą, tačiau vyrauja ir kitų tendencijas paveikiančių vėjų.

Žalios spalvos pergalė stilinguose namuose

Apie tai, kokios madingos dabar geliu dezutes, pakalbėsime vėliau. Tačiau dabar atkreipkime dėmesį į tai, kad žalios spalvos augalai yra visiškai užkariavę stilingus namus, kavines ir instagram bei kitus socialinius tinklus. Dažniausiai šie augalai atsiranda baltame stilingame interjere, tačiau taip pat dažnai dabar tokie augalai randasi ir kitur: ir tamsesniuose interjeruose, mediniuose sodo nameliuose ir pan. Populiariausios palmės, paparčiai, fikusai. Gražu, kai lapai turi karpytą geometriją. Augalai namuose yra labai madingi, kadangi vis labiau gyvename urbanistinėmis tendencijomis, kraustomės į miestus, kur žalumos yra daug daugiau nei gyvenvietėse, iš kurių kažkada atkeliavome. Negali pažvelgęs pro langą matyti nuostabaus obelų sodo, mamos gėlyno bei puikios pievos. Matai kitus daugiabučius, greitkelius, geležinkelius ar geriausiu atveju senamiesčio šurmulį. Todėl gamtos dvelksmas įsileidžiamas į namus ir stilinguose namuose pastatomos kambarinės gėlės tam skirtuose baltuose vazonuose.

Per vestuves – minimalizmas

Taip pat geles internetu galima užsisakyti ir vestuvėms, nebūtina važinėti pas floristę. Dabar vestuvėms pasirenkamas minimalistinis variantas. Dažniausiai nuotaka nori, kad puokštė neužgožtų jos pačios drabužių, makiažo. Taip pat norisi, kad ji derėtų visumoje. Labiau mėgstama mažens puokštes, kurias būtų nesunku laikyti, ir taip pat tai galėtų netgi būti kažkas tokio, kas sukeltų daug džiaugsmo visiems, kada ta puokštė yra metama.

Klasikiniai liūdnųjų švenčių pasirinkimai

Taip pat galima pastebėti, kad ir liūdnosios šventės turi savo klasikinius sprendimus. Pasirenkamas lyginis skaičius žiedų, jeigu tai yra įmanoma. Taip pat vyrauja balti žiedai žaliuose lapuose. Vainikai, krepšeliai su gėlėmis laidotuvėmis irgi yra išlikę tuo pačiu pasirinkimu.

Lauko gėlių puokščių populiarumas

Kada vis labiau miesto persisotinę žmonės atsigręžia į natūralumą, ekologiją, tikrąją gamtą, tuomet ir lauko gėlės tampa kažkuo tikrai sveikintinu. Taigi, lauko gėlių puokštės tampa irgi populiariu dalyku. Ir visai nebūtina bristi patiems nežinomomis pievomis ir ieškoti čiobrelių, jeigu lauko gėlių puokštę galima užsisakyti iš floristikos salono. Ji bus ir stilinga, ir gerai laikysis, ta gali būti netgi geliu dezutes, kur bus patogiau vėliau tą puokštę naudoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *