Greitieji kreditai: kaip viskas vyksta?

Greitieji kreditai: kaip viskas vyksta?

kreditaiŠiandien „kreditai“ ganėtinai dažnai linksniuojamas žodis. Tikrai nemažai žmonių jau yra pasiėmę greitąjį kreditą ir džiaugiasi, kad reikiamu metu rado paprastą išeitį, kaip pasiskolinti. Vis dėlto, kartais kyla neaiškumų, kaip pasiimti kreditą ar kokiam laikotarpiui jis gali būti suteiktas. Taigi, pabandysime atsakyti į šiuos klausimus.

Visų pirma, kreditai yra finansinis įsipareigojimas, todėl jis gali būti suteikiamas pilnametystės sulaukusiems Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie gauna pastovias pajamas. Tai, kokio dydžio kreditas gali būti suteiktas, priklausys nuo asmens gaunamų pajamų ir nuo laikotarpio, kuriam bus suteiktas kreditas. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad asmuo, norintis pasiimti kreditą, neturėtų pradelstų įsiskolinimų – šie duomenys saugomi skolų administravimo bazėje ir gali būti matomi net dešimt metų. Taigi, kredito prašančių asmenų duomenys tikrinami, ir greitieji kreditai suteikiami tik tais atvejais, kai jo prašantis asmuo atitinka visus reikalavimus.

Norint pasiimti greitąjį kreditą, tereikia išsirinkti įmonę, teikiančią greituosius kreditus, ir užsiregistruoti jos internetiniame puslapyje. Dažniausiai reikalaujama, kad prisiregistravęs asmuo pervestų iš savo asmeninės banko sąskaitos simbolinį vieno cento mokestį – tokiu būdų patvirtinamas banko sąskaitos numeris. Tuomet, kai visa tai bus atlikta, beliks užpildyti paraišką kreditui gauti – pasirinkti norimą pasiskolinti pinigų sumą, pasirinkti laikotarpį ir patvirtinti. Jei dėl kredito kreipsitės bendrovės darbo metu, jūsų paraiška bus išnagrinėta nedelsiant ir bus pateiktas atsakymas dėl kredito suteikimo. Jei atitiksite visus reikalavimus ir kreditas jums bus suteiktas, pinigai nedelsiant bus pervedami į jūsų sąskaitos numerį.

Kreditą grąžinti reikės pervedant reikiamą pinigų sumą į bendrovės banko sąskaitą. Svarbu tai padaryti laiku, nes už pradelstas dienas bus skaičiuojami delspinigiai. Jei neįstengsite kredito grąžinti laiku, galėsite jį atidėti, pervesdami reikiamą pinigų sumą. Jei kurį laiką vėluosite grąžinti pasiskolintą sumą, jūs būsite įspėti, kad jūsų duomenys bus perduoti skolų administravimo bazei. Deja, čia duomenys apie turimus įsiskolinimus gali būti saugomi net iki dešimties metų, taigi, svarbu skolą grąžinti laiku.

Taigi, pasiimti kreditą visai paprasta, ir, jei esate užtikrinti, kad skolą įstengsite grąžinti laiku, skolintis jokios rizikos nėra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *