Maudymosi kostiumėlis šiam sezonui: kaip jį išsirinkti

Drabužiai moterimsNors kartais gal galvojame, kad maudymosi kostiumėliai yra ilgalaikis pirkinys. Esą, nusipirkę šiais metais, su malonumu rengsimės ir kitais. Tačiau nuolat atsiranda priežasčių, dėl kurių kitais metais ar dar kitais maudymosi kostiumėlio prireikia naujo. Moterų figūros formos keičiasi, priklausomai nuo amžiaus, mitybos ar nėštumo kriterijų, todėl senasis maudymosi kostiumėlis, nors praeityje ir labai mėgtas, vėliau gali nebetikti. Tačiau taip pat ir paprasčiausias noras atsinaujinti, apsirengti kažką gražaus ir madingo verčia ieškoti naujo. Jeigu atėjo metas rinktis naują maudymosi kostiumėlį, laukia įdomūs pasirinkimai. Kaip gi jį išsirinkti, kaip nesuklysti?

Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

Pats patikimiausias kriterijus renkantis maudymosi kostiumėlį yra savos figūros tipas. Tik jūs viena gerai žinote savo poreikius, puikiai atskiriate, su kuriais drabužiais jaučiatės išties patogiai ir gerai, o su kuriais manotės atkreipiate per daug dėmesio, o gal jis krypsta ne į tas kūno vietas, kurias norėtumėte rodyti. Nebūtina ir pasikliauti šūkiu – išryškinkite privalumus ir slėpkite trūkumus. Niekas nieko neverčia išryškinti. Juk maudymosi kostiumėliu reikia tam, kad išsimaudytumėte, kad galėtumėte mėgautis poilsiu gamtoje ar baseine, ir tai jūsų nevaržytų, jums būtų patogu, pati sau patiktumėte.

Margas ar vienspalvis?

Jeigu norėsite atrodyti kuo neutraliau, atkreipti mažiau dėmesio, rinksitės natūralių spalvų maudymosi kostiumėlį ir nebus taip svarbu, ar jis margas, ar vienspalvis. Jei norėsite ieškoti kažko ryškesnio, taip pat pamąstysite, ką tuo norite pasakyti. Žinoma, margos detalės labiau atkreipia dėmesį, išryškiną kažką. Todėl varijuojant vienspalviu ir margu deriniu tikrai galima atlikti tą dėmesio suvaldymą, kuomet galite priversti žmones žiūrėti į tam tikras kostiumėlio dalis, o kitų tarsi nepastebėti.

Atskiras ar vientisas?

Jūsų teisė rinktis, kas gražiau ir patogiau. Ne kiekviena vakarų kultūros moteris jaučiasi gerai pliaže vilkėdama vos kūną pridengiančias skiauteles. Kitaip priešingai – neatrodo, kad reikėtų kažką slėpti. Praktiškiau toms, kurios daug plaukioja, maudosi jūroje, rinktis vientisą kostiumėlį. Ir verčiau ieškoti atskiro, jeigu tikslas yra gražiai įdegti pilvą. Tačiau ir tie patys atskiri bei vientisi maudymosi kostiumėliai gali turėti ryškių skirtumų ir atidengti daugiau ir mažiau.

Kur geriausia pirkti

Verta eiti į specializuotas interneto parduotuves, galinčias pasiūlyti įvairių variantų: maudymosi kostiumėlių, apatinio trikotažo, chalatų ir pan. Internete tai pat nepirkite iš bet ko – rinkitės patikimą ir žmonių pasitikėjimą pelniusį pardavėją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *