Pasiūlymas naujam būstui Palangoje tampa patrauklesnis vidutiniam pirkėjui

Ar kada pagalvojote, kaip gerai būtų turėti nuosavą būstą Palangoje? Kad galėtumėte atvažiuoti ir atostogauti, kada panorėję? O gal pajūryje gyvenate jau ne vienerius metus ir norite persikelti į naują butą? Pasiūlymas naujam būstui Palangoje šiuo metu kaip niekad patrauklus net ir vidutines pajamas gaunančiam pirkėjui. Augantys nekilnojamojo turto projektai, apgalvoti architektūriniai sprendimai, patrauklus būstų dizainas, patogus gyvenamosios erdvės išplanavimas – nauji NT pasiūlymai atitiks išrankiausių pirkėjų lūkesčius.

Šiuolaikiniam pirkėjui – šiuolaikiniai namai

Gyvenimas pajūryjeKalbant apie šiuolaikinę nekilnojamojo turto rinką, galime džiaugtis, kad šių dienų projektai visų pirma orientuoti į pirkėjų pageidavimus. Ilgą laiką buvo siūlomi standartiniai būstai, kurie negalėjo pasižymėti nei itin aukšta kokybe, nei individualumu. Šiandien auganti rinka bando prisitaikyti prie pirkėjų poreikių, todėl naujai vystomi projektai apgalvotai renkasi būsto vietą, negaili investicijų kokybei. Nauji namai statomi iš aukštos kokybės medžiagų, būstus įrengia profesionalūs, ilgametę patirtį turintys interjero specialistai, patys projektai siekia pasiūlyti patogų gyvenamosios erdvės išplanavimą, suteikiant maksimalias komforto sąlygas net ir mažesnės kvadratūros bute. Daug dėmesio skiriama ir gyvenamajai aplinkai, išplanavimui, estetikai, saugumui ir komfortui. Paprastai naujieji namai statomi netoli jūros ar pušyno, kuriant „kasdienybės atostogų“ atmosferą.

Patrauklesnis sprendimas vidutines pajamas gaunančiam pirkėjui

Kaina yra svarbus kriterijus, vertinant, renkantis ir perkant nekilnojamąjį turtą. Itin didelio susidomėjimo sulaukęs Pajūrio terasos projektas orientuotas į vidutines pajamas gaunančių pirkėjų poreikius, todėl gali pasiūlyti itin aukštą kokybę už priimtiną kainą. Vienas praktiškiausių pasirinkimų – nedidelės kvadratūros butai, kurių kaina nėra didelė, tačiau pats būstas išplanuotas patogiai ir jame gali gerai jaustis tiek mažesnė, tiek didesnė šeima. Tai puikus sprendimas tiek jaukioms atostogoms, jei norite turėti nuosavą butą (arba jį nuomoti), tiek nusprendus keisti seną butą į naujos statybos namus. Svarbus privalumas yra bankų ir paskolų teikėjų požiūris – naujos statybos projektai vertinami kur kas palankiau, todėl paskolos suteikimo sąlygos yra lankstesnės ir priimtinesnės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *