Sunkvežimis koncertų įrangos prieš koncertą

Kiekvienas renginys, kiekvienas koncertas lauke pareikalauja daug pasirengimo. Reikia ne tik daug visko suorganizuoti, bet ir daug suvežti. Scenos ir renginių įrangai suvežti ir pastatyti pasitarnauja sunkvezimiai su kranu. Ką tenka vežti sunkvežimiais ir vilkikais, ruošiantis renginiui?

Scenos pastatymo armatūra

SunkvežimiaiViena iš priežasčių, kodėl prieš bet kurį renginį tam tikroje vietoje pasirodys sunkvezimiai su kranu, scania vilkikai – tai tas faktas, kad čia reikės statyti didelę sceną. Kai kurią armatūrą užkelti bus tikrai sunku, tad sunkvežimis bus geriausias pagalbininkas, siekiant užkelti visus armatūros gabalus, plokštes, konstrukcijas, pakabinti tentus ir pan. Statybos – sunkus ir rimtas dalykas. Kiekvienas sostinės gyventojas gali pamatyti, kad ir laikinos angarų statybos užtrunka ir yra sudėtingos. Tereikia pasižvalgyti, kaip viskas vyksta Katedros aikštėje kaskart, kai ten yra statoma eglutė arba ruošiamasi kokiai nors miesto šventei, daroma didelė scena. Atvažiuoja ir sunkvežimis, ir vilkikas, ir kranas, ir dar kelios mašinos, ir labai daug žmonių dirba vienoje vietoje, kol pastato tai, ką turi pastatyti.

Kėdės ir kiti baldai

Dar vienas akivaizdus dalykas – visgi kėdės ir kiti baldai taip pat su lengvosiomis mašinomis nesuvežiojami ten, kur planuojama šventė. Vadinasi, tai reiškia, kad tenka važiuoti su sunkvežimiais ir vežti ir kėdes, jeigu scena statoma erdvėje, kur turi būti kėdės ir patogumas žmonėms sėdėti. Tokie dalykai neretai daromi ir Lietuvoje, ir tikrai visiems būna labai smagu, kad galima paprastai, lengvai ir greitai pasistatyti kėdes ir baldus, tiesiai iš sunkvežimio ar vilkiko. Taip nereikia nuomotis didelės koncertų salės, kai viską paprastai galima padaryti vienoje vietoje.

Garso ir vaizdo aparatūra

Labai brangus ir atsargiai vežtinas bei montuotinas elementas renginiams – garso, o dažnai ir vaizdo aparatūra. Čia jau paprastai atvažiuoja specializuotas vilkikas su savo aparatūra ir jos dalimis. Reikia visur pajungti ir pastatyti kolonėles, visą garso techniką. Dideliuose koncertuose dažnai turi būti pajungta ir tokie dalykai kaip ekranai. Tai – vaizdo aparatūra, be jos irgi yra neįsivaizduojami milžiniški koncertai, kadangi žmonės iš toli taip pat nori stebėti vaizdą ir tą gali padaryti tik tuomet, kada galima dideliu planu matyti, kaip viskas vyksta.

Dekoracijos

Galų gale, dažnai per šventes prireikia ir įvairiausių dekoracijų, taigi, jos taip pat atsiduria šventėje, o atvažiuoja tais pačiais vilkikais, sunkvežimiais ir kitokiomis didelėmis, specialiomis transporto priemonėmis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *