Tas pats indas – skirtingiems valgymams

Kai perkami paprasti indai internetu, jie iš tiesų gali tikti įvairiems skirtingiems valgymams. Tuo tarpu, žmonės, kurie perka labai ypatingus, išskirtinius indus, juos dažnai gali pritaikyti tik išskirtiniam valgymui ir serviravimui.

Išskirtiniai indai

IndaiKai norite išskirtinių indų, dažniausiai jau žinote, kam jie bus panaudoti. Tarkime, kokie labai puošnūs indai internetu, kokios keistos didelės vazos ant kojelės, bus skirti tik puošti stalui per šventes, kai ateina svečių. Tada galbūt į tokią taurę – vazą dėsite, vaisius, saldumynus. Niekam mitam toks indas nebus naudojimas. Arba koks nors specialus vyno ąsotėlis vėlgi netaps paprastu indu, kur laikysite kefyrą. Molinis plokščias šaukštelis bus skirtas valgyti rytietiškai sriubai, ir su juo kažin ar eisite valgyti ko nors kito.

Paprasti indai internetu ir jų daugiafunkciškumas

Tuo tarpu kai kurie paprasti indai internetu lengvai nuperkami ir tinka įvairiams dalykams. Pavyzdžiui, didžiulis puodelis, turintis gana žemas sieneles, gali tapti puikiu rezervuaru ir jūsų sriubai, ir sultiniui, ir arbatai, ir pienui, ir karštam šokoladui, ir karštam vynui. O jeigu norėsite, tokiame inde galite net ir užsiplikyti avižinės dribsnių košės. Taigi, indas turės daug funkcijų.

Lėkštes mes turbūt plačiausiai panaudojame. Ta pati vidutinio dydžio lėkštė bus tokia, kurioje ant stalo padėsime papjaustytą duoną. O gal joje įdėsime visiems skirtas bulves, o gal kokį nors desertą. Ir aišku ji bus tai, kame mes šiaip galėsime valgyti bet kurį patiekalą. Taigi, tai turės daug įvairių panaudojimo galimybių, ir tikriausiai retai net apie tai susimąstysime. Turbūt todėl mes taip dažnai perkame vis naujas lėkštes arba puodelius, nes jų reikia kasdien, ir reikia viskam, įvairioms progoms. Jeigu imame universalius balto porceliano, tuomet tiesiog labai daug galime išlošti, apsidrausdami, kad čia tikrai tas indas, su kuriuo galima nuveikti labai daug, kuris leidžia tikrai daug padaryti. Taigi, indai gali turėti tikrai daug funkcijų.

Kai kalbame apie taures, turbūt visi žinome, kad visos taurės yra skirtingos. Kiekvienas žmogus gali turėti net ir penkių skirtingų taurių rinkinius. Taigi, kadangi su jomis galima daryti ką nori, jos tampa vėlgi nebe išskirtinai privilegijuotos, o visos panašios savo universalumu. Nors sakoma, kad brendžiui, vynui ar šampanui tinka tik tam tikros taurės, tačiau kažin, ar tai tiesa. Mat namuose žmonės dažnai tiesiog naudoja visiškai skirtingas įvairias taures ne pagal paskirtį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *