Automobiliu – prie jūros

Nuomos paslaugosVilniaus senamiestyje gyvenanti jauna šeima sako, kad automobilio neturi. Tačiau sumąstę nukeliauti iki jūros, pasinaudojo automobilių nuoma Vilniuje. „Esame suaugę, ekologiškomis idėjomis besižavintys žmonės. Kai reikia automobilio – išsinuomojame“, – atviravo moteris.

Kelionei pasirinko geriausią mašiną

Kaip kalbėjo šeimos vyras, rinkosi mašiną ne pagal biudžetą, o pagal poreikius – kad kelionė būtų tikrai gera. Pasirinko iš https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma. „Žmonės yra linkę nuomotis automobilius, kai keliauja užsienyje. Tačiau, pasakykite man, kuo gi taip skiriasi kelionė užsienyje ir Lietuvoje? Juk ir čia reikia, kad keliaujant mašina atitiktų visus poreikius, būtų patvari, kelyje nesubyrėtų, būtų drausta KASKO, talpintų visus reikalingus daiktus ir dėl apkrovos nepradėtų sunkiai važiuoti. Taigi, kai sumąstėme lėkti kelioms dienoms prie jūros, buvo akivaizdu, kad rinksimės gerą, naują ir tikrai patvarią mašiną“, – sako vyras.

Važiuoti automobiliu prireikia retai

Kaip kalba vilnietė žmona, automobilio prireikia labai retai. Kartais žiemą prireikia kažkur toliau pavažiuoti, kada nesinori važiuoti viešu transportu, tada pasinaudoja taksi paslaugomis arba Uber. „Dėl vienkartinio važiavimo galvos nėra ko sukti. Imi, kas važiuoja, kas paveža, ir pasinaudoji tuo. O tų kaimynų, kurie vargsta ant kiemo šaltą rytą prie -20 ir niekaip negali užsikurti automobilio, tai man net šiek tiek gaila. Man tokių bėdų nekyla, nes savo mašinos neturiu, vadinasi, kažkas visą laiką paveža. Anksčiau, kai vaikas buvo visiškai mažas, o mes gyvenome soduose, tuomet prireikdavo tokio dalyko. Tačiau dabar tai yra visiškai neaktualu“, – sako ji.

Gyvena ekologiškai ir mašinos neperka, nors teises turi

Paklausti, kodėl taip keistai gyvena, sako, kad yra ekologijos šalininkai ir nemato poreikio apsikrauti kažkokiomis mašinomis. „Miesto oras ir taip yra užterštas. Visi puikiai žinome, kokią įtaką pasaulinei ekologijai daro automobilių turėjimas. Galiausiai, net ir pravažiuoti ir pastatyti Senamiestyje yra labai sunku. O mes juk gyvename sostinėje, kur visiškai visas transportas yra puikiai išvystytas. Viešasis transportas, turiu minty. Tad į darbą arba pėsčiomis, arba su dviračiu, arba su paspirtuku, arba su troleibusu, arba autobusu. Važiuojant gali ir knygą perskaityti. Taip pat yra ir su kitais poreikiais. Štai, jei kartais prireikia mašinos – imi ir išsinuomoji. Ir tokiu būdu, nepirkdami savo mašinos, mes tikrai daug sutaupome, neteršiame oro, gyvename sveikiau, nes dažniau pajudame, ir jaučiamės draugiški aplinkai“, – sako moteris.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *