Dietologai už jus darbo nenudirbs

Nors Sarai visada atrodydavo, kad didesnės investicijos į svorio sumažinimą ir išlaikymą leistų jai atrodyti geriau nei tada, kai svoris metamas neinvestuojant, ji dabar pripažįsta, kad klydo. Kaip ji pati sako, vienintelis dalykas, kuriam verta leisti pinigus, yra nebent sertifikuotos svarstyklės. Kadangi tik su jomis nuolat turi draugauti ir reikalauti iš jų tikslumo. Tačiau investuoti į dietologus ar stebuklingus papildus, produktus – tikrai neverta. Kalbamės su Sara ir prašome papasakoti apie savo lieknėjimo istoriją plačiau.

Sara, kodėl sakai, kad tik sertifikuotos svarstyklės yra vertas pirkinys?

SvarstyklėsManau, kad svarstyklės yra tikrai tas pirkinys, kurį reikia įsigyti, norint numesti svorio. Ir, tiesa, jis kartu yra ir pats baisiausias. Tu kaip ir nori būti liekna, nori turėti gerus rezultatus, bet labai dažnai tiesiog nesiryžti tam pačiam baisiausiam dalykui – užlipti ant svarstyklių. Jeigu labai ilgai negali padaryti to, tai turbūt ir kitų dalykų ilgai negalėsi padaryti. Tai reiškia, kad visgi svarbiausias ir reikšmingiausias dalykas ir yra svarstyklių pirkimas. Man labiausiai patinka sertifikuotos svarstyklės, nes bent galiu būti tikra, kad rodo tikrai gerus skaičius, o ne kažkokius nureguliuotus. Kartais su svarstyklėmis pasitaiko, kad jos ima kvailioti, tada ir žmogus, kurį sveria, jaučiasi neteisėtai pasmerktas ir labai daug svorio jam būna užrašoma.

Ką manai apie privačias dietologo konsultacijas?

Tai yra tikrai pinigų išmetimas į balą. Jeigu norite pajausti tą motyvaciją, kad kažkam sumokame pinigus, jog neva sutvarkytų jūsų bėdas – atneškite juos man. Tikrai. Aš jums irgi galiu atspausdinti lapą su patarimais, kaip maitintis, kiek ko valgyti, ir tada galėsiu jums pasigirti, kad tą padariau, ir kai numesite svorį – savo puslapyje pasitalpinsiu jūsų „prieš“ ir „po“ nuotraukas. Iš tiesų, tai visai nereikia žmonėms tokių konsultacijų. Juk šiais laikais, kai viską visada gali rasti internete, kam gali reikėti tokių dalykų? Nebent norite save apgauti, jog neva daug išleidžiate dėl svorio, tai nejaugi dabar prisivalgysite visko.

O kaip dėl stebuklingų papildų, preparatų?

Tokių irgi tikrai nėra, tai tik dar vienas būdas save apgauti, išleisti pinigus, o paskui galimai graužtis dėl savo poelgių.

Tai kur tas sėkmės receptas?

Jis, kaip ir visi stebuklingi receptai, yra labai paprastas. Tiesiog reikia mylėti save, mylėti gyvenimą, ir tada nesinorės sau taip kenkti, norėsis būti laiminga.

Ačiū už pokalbį!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *