Naujakurių kraitelis

Į sostinę studijuoti išvažiuojančiam studentui tėvai būtinai suteiks šiek tiek daiktų, kad jis jų turėtų ir nereikėtų pirkti. Mat kai kurios namu apyvokos prekes yra tikrai labai svarbios, būtinos, tačiau apie tai sužinai tik tada, kai supranti, kad jų neturi. Studento kraitelis bus mažesnis, o štai naujakurių, jaunos šeimos namų apyvokos bagažas bus kur kas turtingesnis.

Indai

Namų butinės produktaiVisų pirma, jeigu pradėsime mūsų pažintį su naujais namais ir nauju gyvenimu nuo virtuvės, pamatysime, kad čia būtinai reikia indų. Nes juk rankomis nevalgysime. Sakykime, mes gaminsime maistą, tad reikės turėti keptuvę. Taip pat reikės puodo, bet vieno turbūt neužteks. Todėl būtų gerai turėti vieną labai didelį puodą, vieną vidutinį ir vieną mažą su rankena (bus labai patogus, pavyzdžiui, vienai porcijai košės virti, padažui gaminti ar kokiam sviestui ištirpinti). Tai dar ne viskas. Tačiau gamybai pačius pagrindinius dalykus jau tarsi turime. Toliau – reikėtų pasirūpinti indais, iš kurių bus valgoma. Taigi, reikės lėkščių, geriausia turėti rinkinį didelių, vidutinių ir labai mažų. Kita vertus, jeigu tai tikrai tik pati pradžia, galima nusipirkti tiesiog po lėkštę kiekvienam šeimos nariui. Dubenys irgi yra labai naudingi. Pačiame didžiausiame gaminsime salotas, mažesniuose kažką kito. O ir sriubą iš jų galima valgyti. Aišku, reikės puodelių, kuriuos visai nebūtina pirkti vienodus – galima visus skirtingus ir gražius išsirinkti, ir būtinai nupirkti vieną ypatingąjį mažiausiam šeimos nariui. Analogiškai, tėvų džiaugsmui būtų puiku pasidovanoti sau naujas taures. Aišku, reikės ir stalo įrankių, ir konditerijos reikmenų, taip pat peilių, druskinių, pipirinių ir netgi pjaustymo lentelių. Nes kaip gi be jų.

Voniai

Jeigu turėsite vonios kambarį, o tokį jūs tikrai turėsite, pamatysite, kad ten taip pat labai trūksta daiktų. Pradėsite nuo to, kad reikėtų įsigyti dušo užuolaidą ir karnizą, o tada nuspręsite, kad reikėtų viską iššveisti. Taigi, reikės kempinėlių, šveistuvų ir pačių chemijos priemonių – miltelių, skysčių. Taip pat vonioje derės laikyti grindų plovimo kibirą arba dubenį, šluotą. Čia reikės prie kriauklės padėti ir muilinę arba kelias muilines. Vienas iš dalykų, apie kurį kažkodėl prisimename tik tada, kai jau visa kita būname nusipirkę – tai kabliukai, kurie turėtų tvirtintis vonioje. Ant jų bus kabinami rankšluosčiai. Ir nepamirškite, kad laikyti tualetinį popierių ant grindų nenorėsite, todėl geriau nupirkti jam specialių laikiklį. Ir nepamiršti šiukšliadėžės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *