Pirma savaitė naujuose namuose

Pagaliau visos sutartys su banku pasirašytos ir mes jau naujuose namuose, kuriuose ir visas remontas pagal mūsų pageidavimus yra baigtas. Jaučiame kaip šyla kambariai, nes pajungti jau ir nauji šilumos siurbliai. Dabar jau žiema prasideda, vasaros laikas atšauktas, taigi, kaip tik išbandysime visai nemažai šio namo funkcijų. Turbūt jau labai greitai galėsime pasakyti, koks tai jausmas gyventi name, kur nėra židinio ir krosnies, bet yra geri šilumos siurbliai ir galima čia jaukiai įsitaisyti.

Šilumą teko pareguliuoti

Kadangi mūsų šeimoje yra labai lepių šilumai asmenų (neminėsiu, kas jie tokie), tai su šilumos reikalais visada tvarkome viską labai atsakingai. Nesinorėtų, kad kažkas kažką nušaltų, kad susirgtų ir liktų be mokyklos ir pamokų. Taigi, mes pradedame pirmąją savo gyvenimo dieną naujuose namuose.

Kondicionavimo įrenginiaiŠiluma pajungta, jaučiame, kaip kaista namai. Kad būtų jaukiau, reikia iškepti pyragą. Tokiu darbu aš kaip tik ir užsiimu, nes noriu, kad kiekvienas čia galėtų tikrai pajusti, ką reiškia gyventi tokiuose gražiuose, saugiuose, šiltuose ir jaukiuose namuose. Juk namai jaukūs tada, kai juose yra ir šilta, ir gera, ir smagu. Matosi, kad asmuo, kuriam visada šalta, patenkintas. Jis nusivelka trečiąjį megztinį ir lieka su dviem. Aš, tuo tarpu, jau po namus vaikštau tik su trumpomis rankovėmis ir jau ima atrodyti, kad greitai prasidės kažkokių daugiau svarbių dalykų, kad greitai mes galėsime visi vaikščioti su vasariniais rūbais namuose, kaip šilta. Galų gale, pasidaro tiesiog per karšta, taip kaitina šilumos siurbliai, ir paaiškėja, kad temperatūrą jau tiesiog darosi būtina šiek tiek pareguliuoti. Asmuo, kuriam visada šalta, sutinka, kad čia tikrai per didelė šiluma, ir sutaria, kad pareguliuos ją.

Aplink ramu

Tačiau ne tik šiluma svarbu naujuose namuose. Labai svarbu ir tai, kas gyvena aplink. Kokie žmonės mus supa, kaip mes čia laikomės, kas už sienos bilda ir brazda. Už sienos labai ramu, už vienos išvis tylu, už kitos kartais kažkas subilda, bet bent jau nesigirdi, kaip visi ten kalba ar šūkauja. Visada būna gana sunku ir komplikuota, kai tyla perskrodžia tie įvairūs šauksmai ir šūksniai. Norisi, kad namuose girdėtum tik tuos garsus, kurie tau tikrai labai mieli, o kitų žmonių barniai už sienos niekada neskamba taip jau labai patraukliai, kad norėtųsi jų visą dieną klausytis.

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *