Moderni virtuvė ir baldai joje – kaip įgyvendinti?

Ką reiškia „šiuolaikinis stilius“ ir kaip pagal šį kriterijų įsirengti virtuvę? Daugeliui tai asocijuojasi su modernumu, su minimalizmu, kurio tikslas, kad virtuvėje būtų tik tie daiktai, kurie yra būtini ir atlieka konkrečią funkciją. Virtuvės baldai, siekiant įsirengti modernią virtuvę, dažniausiai pasirenkami gana nesunkiai, kadangi šiuo metu būtent tokie dažniausiai ir atrandami prekybos vietose.

Renkuosi modernius baldus virtuveiKaip atrodo modernūs baldai ir kokie labiausiai tinka minimalistinio stiliaus virtuvėje?

  1. Dažniausiai dominuojančių baldų spalvos yra ryškios. Virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus baldus gali nudažyti ta spalva, kokia pageidauja asmuo. Visada galima pasirinkti neįprastus raštus, tačiau jie dažniausiai mėgstami klasikinio tipo virtuvę įsirengti norinčių asmenų.
  2. Dažniausiai pasirenkami kuo paprastesni baldai, kurie neturi jokių papuošimų ar pagražinimų. Būtent tai geriausiai atspindi modernizmą. Virtuvės baldai turi būti funkcionalūs, o ne kurti ypač išskirtinį stilių.
  3. Kaip teigėme – svarbiausia, kad jie būtų funkcionalūs. Dažniausiai moderniose virtuvėse laikomi tik tie baldai, kurie turi konkrečią funkciją. Dėl grožio pastatytas staliukas tik užima vietą, tad geriau jo atsisakyti.
  4. Moderniose virtuvėse dažnai įsigyjami netradicinės formos ir stiliaus baldai. Virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus padės įgyvendinti net ir pačio išrankiausio kliento norus.
  5. Pasirinkdami konkrečius baldus nepamirškite atkreipti dėmesio ir į smulkmenas, kurias labai dažnai laikome maisto gaminimo vietose. Jos užima brangią vietą ir dažniausiai neatlieka jokio konkretaus darbo, tad koks tikslas jas laikyti?

Moderni virtuvė yra tokia, kurioje pirmą vietą užima funkcionalumas ir tik paskui žiūrima į estetiką. Kaip tokią įsirengti? Pasikonsultuokite su profesionalais.

Žinoma, virtuvė harmoningai atrodys tik tokiu atveju, jeigu visas joje derės. Visi pasirinkti baldai ir tuo pačiu detalės bus pasirinkti neatsitiktinai. Nors modernias virtuves dažniausiai įsirengia jaunos šeimos, vis daugiau vyresnių porų renkasi tokias maisto gaminimo vietas. Tiesiog mažesnis daiktų kiekis patalpoje užtikrina ir kur kas mažesnį valymo laiką.

Kokios medžiagos baldai yra geriausi?

Skirtingos medžiagos turi skirtingas savybes, kurios gali lemti konkretų pasirinkimą. Modernus stilius neapibrėžia, kokios yra pačios geriausios ir kokių labiausiai rekomenduojame vengti.

  1. Mediniai baldai dažniausiai pasižymi estetika. Žinoma, pasirinkus medį rekomenduojame išlaikyti natūralią jo spalvą, išvaizdą.
  2. Tuo pačiu galima įvertinti ir plastikinių baldų privalumus, tačiau juos žmonės renkasi rečiau. Tiesiog jie nėra tokie tvirti, kaip daugelis žmonių norėtų.
  3. Stikliniai baldai – modernus pasirinkimas, tačiau ne visiems tinkamas. Namuose, kur yra mažų vaikų, tai neaugus sprendimas. Gal ateityje?
  4. Žinoma, visada galima pasirinkti ir marmurą, kuris pasižymi ilgaamžiškumu ir išskirtine estetika. Tiems, kurie nori turėti kitokius namus nei visi kiti.

Virtuvės baldai turi būti ne tik gražūs, tačiau taip pat ir funkcionalūs. Virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus – puikus pasirinkimas tiems, kurie neranda to, ko ieško.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *