Ryanair

Šiandieną daugelis aviakompanijų gali pasiūlyti skrydžius į įvairias pasaulio šalis. Žmonės mėgsta keliauti, populiarios poilsinės kelionės, galite puikiai praleisti atostogas ar tiesiog skristi darbo ar verslo reikalais. Dažniausiai pasirenkamos kelionės lėktuvu. Keliaudami tokiu būdu greitai pasieksite norimą šalį, autobusu galite važiuoti keliolika valandų ar keletą dienų, o lėktuvu įveiksite tą patį atstumą per kelias valandas. Daugelis medžioja pigius lėktuvų bilietus, jie gali kainuoti neįtikėtinai mažai. Nuvykti į kitą šalį gali sau leisti daugelis, svarbu surasti ir laiku įsigyti bilietus. Pigūs skrydžiai šiandieną populiarūs. Kelionė lėktuvu jums gali kainuoti tiek pat, kiek ir autobusu, tačiau kelionė gali trukti žymiai trumpiau. Kai kurie keliauja nuosavomis transporto priemonėmis. Tai, kai kuriais atvejais, gali būti patogiau, tačiau laiko atžvilgiu, jums nepavyks nukeliauti per trumpą laiką. Aviakompanija yra ne viena, kuri gali pasiūlyti skrydžius. Pasirinkite tą, kuri jums labiausiai tinka ir siūlo patraukliausią kainą.

Ryanair bilietaiŽinoma aviakompanija Ryanair dažnai turi gerų pasiūlymų. Galite patikimai lankytis kitose šalyse įsigiję lėktuvų bilietus. Juos galite įsigyti internetu, atsiskaitydami pavedimu. Norėdami įsigyti bilietus nepamirškite, kad reikalinga registracija internetu. Neatlikę registracijos, žinoma, galėsite įsigyti lėktuvų bilietus ir skristi, tačiau jums teks papildomai mokėti. Mokestis yra nustatomas aviakompanijos. Vieta nebus nurodyta, jei žinote, kurioje vietoje norite sėdėti kelionės metu, atvykite anksčiau, kad galėtumėte pasirinkti. Papildomai sumokėję galite rezervuoti konkrečią vietą lėktuve (kaina nuo 10 EUR.). Norėdami pirmi patekti į lėktuvą, tai galite padaryti, tačiau teks papildomai mokėti. Aviakompanija Ryanair palieka galimybę keistis keleiviams. Pavyzdžiui, jei dėl nenumatytų aplinkybių jums reikia atsisakyti skrydžio, tačiau bilietą jau turite, jūs galite perduoti bilietą kitam asmeniui. Tai, žinoma, kainuos papildomai, suma gali netgi viršyti kainą, už kurią įsigijote lėktuvo bilietą. Aviakompanija gali keisti bilietus, tai žinoma, patogu, tačiau nepamirškite, kad bus išlaidų.

Aviakompanija Ryanair keleiviams taiko kai kuriuos apribojimus. Tai turi įtakos keleivių saugumui skrydžio metu. Asmenys, kuriems nesukako 16 metų, negali skristi, jei jų nelydi suaugusieji. Norėdami su savimi pasiimti gyvūnus aviakompanijos paslaugomis negalėsite naudotis. Neleidžiama su savimi pasiimti augintinių ar kitų gyvūnų. Bagažas, kurį norite pasiimti su savimi yra apmokestintas. Jis registruojamas, mokestis taikomas priklausomai nuo to, kuriuo laiku skrendate. Galite sutaupyti, jei bagažą registruojate (užsakote) kartu su skrydžiu. Jums pigiau kainuos, jei visa tai atliksite internetu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *